Spor Camiası Kenetlendi: Ahmet Çalık Spor Kompleksi Pendik’te Açılıyor

Pendik Belediyesinin açılışına hazırlandığı Ahmet Çalık Spor Kompleksi spor camiasını kenetledi. Galatasaray’ın başarılı futbolcuları Kerem Aktürkoğu ile Barış Alper Yılmaz, Fenerbahçeli yıldız futbolu İrfan Can Kahveci ve Süper Lig’in tecrübeli futbolcusu Sadık Çiftpınar gibi çok sayıda futbolcu kompleksin açılış haberini sosyal medya hesaplarından paylaştı. Spor kompleksine geçtiğimiz ocak ayında hayatını kaybederek futbol camiasını yasa boğan Türk Milli Takımı, Galatasaray ve Konyaspor’un başarılı oyuncusu Ahmet Çalık’ın ismi verildi. Pendiksporlu futbolcular da bu anlamlı günün duyurusunu sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Pendik Belediyesi, 14. spor kompleksine vefat eden futbolcu Ahmet Çalık’ın ismini verdi. Bu haber futbol camiasından büyük takdir topladı.

27 Temmuz 2022 Çarşamba günü açılışın yapılacağı bu anlamlı etkinlik için futbol camiası kenetlendi. Galatasaray’ın başarılı futbolcusu Kerem Aktürkoğu ile Barış Alper Yılmaz, Fenerbahçeli yıldız futbolu İrfan Can Kahveci ve Süper Lig’in tecrübeli futbolcusu Sadık Çiftpınar gibi çok sayıda futbolcu, spor kompleksinin açılışını sosyal medya hesaplarından duyurdu. Pendiksporlu futbolcular da bu anlamlı günün duyurusunu sosyal medya hesaplarından paylaştı. Ahmet Çalık Spor Kompleksi’nin açılışına spor dünyasından birçok ismin katılması bekleniyor.