Reha Akademi’de Ana Sınıfı Eğitimi de Başlıyor

Eğitimin ufak yaşlardan başlaması gerektiğine vurgu yapan uzmanlar, ana sınıfının önemine de dikkat çekmekteler. Bunun bilincinde olan Reha Akadem, ana sınıfı hazırlıklarını tamamladı. Ocak ayının ikinci haftası başlayacak olan eğitimler için kayıtlar devam ediyor.


Bölgenin en uygun fiyatlı kurs merkezlerinden…
Pek çok avantajıyla kursiyerlerine fayda sağlayan kurs merkezi, Pendik ve çevresinden oldukça yoğun talep görüyor.
Reha Akademi Kişisel Gelişim ve Yabancı Dil Kursu, alanında yetkin isimlerden oluşan eğitimci kadrosuyla, size ve aile üyelerinize faydalı olmayı hedefliyor.

Ana sınıfı hazırlıkları tamamlandı.
Ocak ayının ikinci haftası eğitim vermeye başlayacak olan Reha Akademi ana sınıfında, 8 kişilik gruplar 5 gün boyunca yarım gün ingilizce eğitimi alacak. Bu eğitime katılan öğrencilere akıl ve zeka oyunları eğitimi de hediye edilecek. Ayrıca hızlı okuma dersleri de devam edecek. Daha fazla bilgiye sahip olmak için veliler Reha Akademi ile iletişim kurmaya başladılar bile…

Bireysel ve grup dersler…
Reha Akademi’de hem okul derslerine yardımcı eğitimler, hem de kişisel gelişime yönelik bireysel dersler veriliyor. Grup dersleriyle çocuklar sosyalleşme imkanı buluyor, bireysel derslerle kişisel gelişime ağırlık veriliyor.

Yabancı dil de ihmal edilmiyor.
Küçük yaşlarda çocuğu olan ailelerin yabancı dil kursu arayışına Reha Akademi Kişisel Gelişim ve Yabancı Dil Kursu
çare oluyor. Reha Akademi’de 3-4 yaş İngilizce eğitimleri başladı. Kayıtlar devam ederken, farklı yaş aralığındaki kurslar da devam ediyor. Eğitim sonunda verilen sertifikalar da kursiyerler ile velileri mutlu ediyor.

Reha Akademi diğer kurumlardan farklı olarak, bireysel başarı odaklı çalışmasının yanında, öğrencilerinin akademik başarısını ve kişisel gelişimini destekleyici öğrenme stillerine ve zeka alanlarına uygun eğitimler verdiğini ifade ediyor. Ayrıca yabancı dili, pratik öğrenme metotlarıyla kolayca öğretme konusunda yetkin bir kurum olarak bilinen Reha Akademi, yaş aralığı fark etmeksizin tüm kursiyerlerine ek bir dil öğretmeyi amaçlıyor.

Pandemiye özel tedbirler…
Koronavirüs pandemisi dolayısıyla özel tedbirler de alan Reha Akademi, kurs merkezinde hijyen kurallarına üst seviyede dikkat ediyor. Maske ve mesafe tedbirlerinin yanı sıra dezenfektan noktaları ve düzenli aralıklarla sterilize çalışmaları ile kursiyerlerin sağlıkları önemseniyor.

Siz de alanında uzman eğitimci kadrosu ile hizmet veren Reha Akademi yetkilileri ile görüşebilir, kendinize ve aile üyelerinize faydalı eğitimlere uygun fiyat avantajıyla erişebilirsiniz.

İletişim:
Çınardere Mahallesi Ankara Caddesi
No:67 Kocalar İş Merkezi
Kat : 3 D:13
Pendik / İSTANBUL
info@rehaakademi.com

0(216) 379 73 42
https://www.rehaakademi.com/

Sosyal medya adresleri:
https://www.facebook.com/rehaakademi

https://www.instagram.com/rehaakademi/