Pendik’te 2 Katlı Bina Alevlere Teslim Oldu – Engelli Bir Kadın Alevler İçinde Kaldı

Pendik’te 2 katlı bir binanın çatısı alevlere teslim oldu.

Pendik Kavakpınar’da, alevlerin sardığı binada mahsur kalan engelli bir kadın, vatandaşlar tarafından kurtarıldı. Bir kişi dumandan etkilendi. Binada çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu kontrol altına alındı. Çatının alev alev yandığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Yangın, Pendik Kavakpınar Mahallesi Darılmaz Sokak üzerinde bulunan bir binada saat 14:00 sıralarında meydana geldi. 2 katlı binanın çatı katında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Alevler kısa sürede tüm çatıyı sardı. Yoğun alevi ve dumanı gören vatandaşlar durumu itfaiyeye bildirdi. Olay yerine gelen çok sayıda itfaiye ekibi, tazyikli su ile yangına müdahale etti. Binada mahsur kaldığı öğrenilen engelli bir kadın, vatandaşların kapıyı kırıp evin içerisine girmesiyle kurtarıldı.

Yangın müdahale sonucu kontrol altına alınırken, bir kişi dumandan etkilendi. Olayda can kaybı yaşanmazken binada maddi hasar meydana geldi.

Binanın çatısının alev alev yandığı anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde binanın çatısı alevli bir şekilde yanıyor, itfaiye yangına müdahale ediyor.

Pendikli TV

Pendikli’nin Medya Kanalı