Pendikspor Taraftar Grubu Magnifico’dan Futbolculara Tatlı Ziyaret

Lige iyi bir başlangıç yapan Pendikspor, her zaman olduğu gibi bu sene de taraftarlarının desteğiyle yoluna devam ediyor. Zorlu lig maratonunda futbolcuların moral ve motivasyonlarını artırmak isteyen Pendikspor Taraftar Grubu Magnifico üyeleri, tesislerde futbolcuları ziyaret ederek tatlı ikramında bulundu. O anlarda Pendikspor Futbol A.Ş. Başkanı Mahmut Türkoğlu da taraftarlarla bir araya geldi.

Son 5 maçta mağlubiyet almadan puanını artıran Pendikspor, ligin zirvesini zorluyor. Geçen seneki şampiyonluğun üzerine bu sene de alınan sonuçlardan oldukça memnun olan Pendiksporlu taraftarlar, hem futbolcuların ağzını tatlandırmak hem de motivasyonlarını artırmak için Pendikspor Çınardere Tesisleri’nde buluştular.

Pendikspor Taraftar Grubu Magnifico üyeleri beraberinde getirdikleri baklava ile zorlu Samsunspor müsabakası öncesi futbolcuların yüzünü güldürdüler. Teknik Direktör Osman Özköylü ve ekibine de başarılar dileyen taraftarlar, Pendikspor Futbol A.Ş. Başkanı Mahmut Türkoğlu ile de sohbet ettiler.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.