Pendikspor Olağan Kongresi Yapıldı | Başkan Mustafa Şahinyılmaz: #SadeceBirlikteKazanabiliriz

Son Güncelleme 14/09/2020 tarihinde yapıldı

Pendikspor olağan kongresinde, başkanlığa yeniden Mustafa Şahinyılmaz seçildi. Şahinyılmaz böylece ikinci defa Pendikspor başkanı seçilmiş oldu.

28 Ağustos 2020 Cuma günü Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılan olağan kongreye AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendikspor eski kulüp başkanları, amatör kulüp başkanları, delegeler ve basın mensupları katıldı.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin: “Artık şampiyonluk gelmeli.”

Kürsüde açıklamalarda bulunan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, bundan önceki yönetimlere teşekkür ederken, bundan sonrası için de Pendikspor’a tüm imkanlarıyla destek olacaklarını belirtti. Desteklerinin neticesinde de “artık şampiyonluk gelmeli” diyen Belediye Başkanı Cin, seçilecek yeni yönetime başarılar diledi.

Başkan Mustafa Şahinyılmaz: #SadeceBirlikteKazanabiliriz

Geçtiğimiz yıl olağanüstü kongreyle göreve başlayan Mustafa Şahinyılmaz, olağan kongrede de tek aday listesiyle seçime girdi. Delegelerin tamamının oyuyla başkanlığa yeniden seçilen Mustafa Şahinyılmaz teşekkür konuşmasında; “Sadece Birlikte Kazanabiliriz” sloganıyla sözlerini tamamladı.

Pendikli TV’ye Özel Açıklamalar

Yeniden başkanlığa seçilen Pendikspor Başkanı Mustafa Şahinyılmaz, kongre sonrası Pendikli TV’den Samet Övüç’e özel açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada; Pendik halkının, Pendik Belediyesi’nin, taraftarların ve medya mensuplarının desteklerini arkalarında hissettiklerini belirten Başkan Şahinyılmaz, bundan sonra kendilerine düşenin Pendikspor’u şampiyon yapıp bir üst lige çıkarmaları gerektiğini ifade etti.

Samet Övüç – Pendikli TV