Son Dakika

Meral Akşener Pendik Esnafını Ziyaret Etti | Pendikli TV’ye Röportaj Verdi

Ağustos 28th, 2020 | by Samet Övüç
Meral Akşener Pendik Esnafını Ziyaret Etti | Pendikli TV’ye Röportaj Verdi
PENDİK GÜNDEM
0
Abone Ol

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Pendik’te vatandaşlarla buluştu, esnafı ziyaret etti. İstek, şikayet ve talepleri dinleyen İYİ Parti Lideri Akşener, ziyaretin ardından Pendikli TV’ye değerlendirmelerde bulundu.


Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Pendik İlçe Başkanlığı’nın organize ettiği yeni üye kayıt çalışmalarına da sürpriz yaparak katılan Genel Başkan Akşener, burada Pendikli TV’den Samet Övüç’e verdiği röportajda; “Biliyorsunuz ben tekrar ilçe ilçe gezerek esnafları ziyaret etmeye başladım. Buradan sizin aracılığınızla duyuruyorum; ilk ziyaretimi ikametim Üsküdar’da yaptıktan sonra, ikinci adres olarak Pendik’e geleceğim.” demişti.


Meral Akşener Sözünü Tuttu

İYİ Parti Lideri Akşener, bugün 17:00’da başladığı esnaf ziyareti programını Gazipaşa Caddesi’nde sürdürdü. Çarşı esnafıyla bir süre sohbet eden Genel Başkan Akşener, Pendikliler’in de sorunlarını dinledi.

Pendik’te Sokak Müziği Dinledi

Akşener, Gazipaşa Caddesi’nde sokak müziği yapan gençlerin de müziğine eşlik etti. İstek parçada rica eden İYİ Parti Lideri Akşener, gençlerin “Hey Gidi Karadeniz” türküsünü çalmasını rica etti.

Pendikli TV’ye İkinci Röportajını Verdi

Ziyarete dair Pendikli TV’den Samet Övüç’e konuşan İYİ Parti Lideri, programdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Pendikliler’e yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür eden Akşener, İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan ve yönetimini de tebrik ederek Pendik’ten ayrıldı.

Samet Övüç – Pendikli TV

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.