Pendikspor Ailesi Bu Ramazan’da da İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

Şampiyonluk için gün sayan Pendikspor camiası, asıl başarının insanların gönlünü kazanmak olduğunu bir kez daha gösterdi. Sportif faaliyetlerinin yanı sıra sosyal yardım faaliyetleriyle de adından söz ettiren Pendikspor, bu Ramazan’da da ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı. Mustafa Şahinyılmaz başkanlığındaki Pendikspor yönetim kurulu üyeleri, kendi girişimleriyle gıda kolileri hazırladı ve bu erzakları taraftarlar vasıtasıyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı. Gelenekselleşen kampanyanın üçüncüsü bu yıl yapıldı.


Ramazan ayının gelmesi ve koronavirüs pandemisi dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmak isteyen Pendikspor camiası, taraftarların ve yöneticilerin organizasyonu ile ihtiyaç sahibi ailelere ulaştı.
Hazırlanan bir gıda kolisi, çekirdek ailenin 1 aylık mutfak ihtiyacını karşılıyor.

İki Bine Yakın Aileye Ulaşıldı
Pendikspor taraftarlarının da lojistik desteği ile yaklaşık iki bin hanenin kapısı çalındı. Pendikspor Tesisleri’nden hareket eden araçlar ihtiyaç sahibi ailelere ulaştı.
Kulüp yöneticilerinin yanı sıra, Pendikspor taraftar grubu Magnifico mensupları, Pendikspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ve genç sporcular organizasyon için Pendikspor Tesisleri’ndeydi.

Samet ÖVÜÇ – Pendikli TV