Pendikspor 2022-2023 Sezonu Formalarını Tanıttı

TFF 1. Lig’in yeni takımı Pendikspor 2022-2023 futbol sezonunda giyeceği formaları tanıttı. PUMA ile forma tedarik anlaşması yapan Pendikspor yönetimi, camianın da hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak şık formalarla karşımıza çıktı.

Geçtiğimiz sezonu TFF 2. Lig Beyaz Grup Şampiyonu olarak tamamlayan Pendikspor, yeni sezon için tüm hazırlıklarını tamamladı. Şehir dışı kamplarını da tamamlayarak semte dönen kırmızı beyazlılar, Çınardere Tesisleri’nin tadilatta olması sebebiyle, geçici süreliğine Eyüpspor Tesisleri’nde çalışmalarına devam ediyor.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin de Eyüp Sultan’daki antrenmanları yerinde takip etti. Futbolculara Pendikspor Tesisleri’nin bir an önce tamamlanacağının müjdesini veren Belediye Başkanı Ahmet Cin, yeni sezonda kırmızı beyazlılara başarılar diledi.

Çınardere Tesisleri Tadilatta Stadyum Bitmek Üzere
Şampiyonluk sezonunun ardından tarihindeki ilk defa TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Pendikspor, kendi stadında ve kendi tesislerinde ter dökmek istiyor. Sezon başına kadar çalışmaları tamamlamak isteyen başta Pendik Belediyesi olmak üzere, Pendikspor yönetimi büyük çaba sarf ediyor.


Yeni Sezon Formaları Tanıtıldı
Pendikspor yeni sezon formalarını “@seyfvideo” olarak bilinen sosyal medya fenomeni Seyfi Boz ile iş birliği yaparak duyurdu.
Kırmızı-Beyaz, Siyah ve Kırmızı olmak üzere üç farklı forma ile yeni sezonda mücadele edecek olan Pendikspor, yeni transferleri kadar yeni formalarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
Camianın da hassasiyetlerini göz önünde bulunduran Pendikspor yönetimi, daha önce hazırlık maçlarında gördüğümüz düz gri formanın yerine, Siyah formaya ince dokunuşlar yaparak camianın renkleri olan kırmızı-beyaz renklere de formada yer verdi.
Ayrıca klasik kırmızı-beyaz formaya da farklı bir boyut kazandıran PUMA tasarımcıları, yeni formaları taraftarların beğenisine sundu.

Yeni sezon formaları yakın zamanda www.pendikstore.com üzerinden satışa çıkacak.
Pendikspor yeni sezon karşılaşmalarında stadda olmak için ise www.passolig.com.tr üzerinden PassoLig kart başvurusu yapmak gerekecek.

Samet Övüç – Pendikli TV