Pendikli Gençler 2024’te de İcat Çıkarttı

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Pendikli Gençler İcat Çıkartıyor Yarışması”nın ödül töreni yapıldı. PESİAD, Pendik Belediyesi, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Gedik Üniversitesi ve Teknopark İstanbul paydaşlığında düzenlenen yarışmada, dereceye girenlere ödülleri verildi.

Yarışmanın ödül törenine ilişkin Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği’nden (PESİAD) şu paylaşım yapıldı:

“PESİAD, Pendik Belediyesi, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Gedik Üniversitesi ve Teknopark İstanbul Paydaşlığında; 4.sünü düzenlediğimiz ‘Pendikli Gençler İcat Çıkartıyor Yarışması’nın Ödül Töreni “Yunus Emre Kültür Merkezi”nde gerçekleştirildi.
Pendik Protokolümüz, Üyelerimiz, Paydaşlarımız, İlçe Sakinlerimiz, Ulusal ve Yerel Basın Mensuplarımız, Öğretmenlerimiz ve Öğrencilerimizin katılımlarıyla gerçekleştirilen ödül töreninde; aylar süren heyecanlı ve zorlu süreç sonucunda geleceğimizin teminatı gençlerimiz, birbirinden kıymetli projelerini katılımcılara sergilediler.
Üyemiz Sn. Ercüment BAYEGAN’a ve BAYEGAN Dış Ticaret Firma Yöneticilerine ödül törenine katkılarından ötürü teşekkürlerimizi sunarız.
Yarışmamıza katılan Pendik genelindeki tüm okullarımıza ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, dereceye giren ve girmeyen tüm kıymetli öğrencilerimize bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz.”