Pendik Sivaslılar Derneği 58 Kişilik Yeni Yönetimini Tanıttı

Nüfusu 1 milyona yaklaşan Pendik ilçesinin en etkili sivil toplum kuruluşlarından biri olan Pendik Sivaslılar Derneği, 58 kişiden oluşan yeni yönetim kurulunu basına ve kamuoyuna tanıttı. Salon Işılay’da tertiplenen buluşmaya çok sayıdaki Sivaslı katılım sağladı.

4 Haziran 2023 tarihinde yapılan olağan kongre ile yeniden Pendik Sivaslılar Derneği Başkanı olarak seçilen Fatih Yıldız, yeni yönetim kurulunu yemekli bir tanışma toplantısı ile Pendik basınına ve Sivaslı sivil toplum kuruluşlarına tanıttı. Dernek Başkanı Fatih Yıldız, toplantıda yaptığı konuşmada hiçbir konuda ayrımcılık yapmadan Sivas’a ve Sivaslılara hizmet etmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Sivaslı dernek ve federasyon temsilcileri, siyasi partilerin temsilcileri ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda Pendik Sivaslılar Derneği Başkanı Fatih Yıldız, “Sivas’ı daha iyi ve daha geniş bir yelpazede temsil edebilmek ve daha iyi hizmetler gerçekleştirebilmek için Sivasımızın plakası olan 58 kişilik yönetim kurulumuzu hedeflediğimiz şekilde oluşturarak, kurduğumuz komisyonlarla görev dağılımımızı da gerçekleştirdik. Bugün de bu çalışmamızın bir sonucu olarak yönetim kurulumuzu ve komisyonlarımızı siz değerli Sivaslı hemşehrilerimizle ve Pendik basınımızla tanıştırmak istedik. Yeni yönetimimiz Sivasımıza ve Sivaslı hemşehrilerimize hayırlı olsun.” dedi.

Dernek Başkanı Fatih Yıldız konuşmasının devamında ise, “Biz kuruluş aşamasında ortaya koyduğumuz, hiçbir konuda hiçbir ayrımcılık yapmama hedefimizi, bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz gibi bundan sonra da devam ettireceğiz. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Dernek olarak yeni yönetimimizle, yeni dönemde gece – gündüz demeden büyük bir azim ve özveriyle çalışarak, Sivas’a ve Sivaslılara daha iyi hizmetler sunma gayretinde olacağız. Toplantımıza katılım ve katkı sağlayan tüm hemşehrilerimize ve misafirlerimize teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sivas Suşehri Dernek Başkanı Erdem Bayraklı’nın sunduğu program, misafir dernek başkanlar, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgüt temsilcileri ve gazetecilerin temennilerini dile getirdikleri kısa selamlama konuşmaları ile sona erdi.

Pendik Sivaslılar Derneği’nin 58 Kişilik Yönetim Kurulu
Dernek Başkanı: Fatih Yıldız
1 DURAN DEMİRİZ
2 ÖMER FARUK KARADAĞ
3 VEYSEL FİDAN
4 ABDULLAH ARSLAN
5 YILDIRIM KAPCAK
6 ERKAN NARSAP
7 OSMAN TEKNE
8 GÖKHAN GENÇ
9 TAHİR ASLANDAŞ
10 EMRE SATILMIŞ
11 KADİR KARAKOÇ
12 SAFFET ŞEN
13 SALİM ERYİĞİT
14 ERDEM BAYRAKLI
15 OSMAN FINDIKLI
16 EYÜP CULHA
17 MUSA MERİÇ ZİLELİ
18 CİHANGİR AĞBULUT
19 CEMAL ÇELİK
20 FATİH AKBULUT
21 İSMAİL ÖZDEMİR
22 CİHAN YILDIZ
23 MÜCAHİT KOÇYİĞİT
24 HASAN SARIPINAR
25 CEMAL ŞİMŞEK
26 İBRAHİM SÖKÜTLÜ
27 SEBAHATTİN POLAT
28 DİNÇER DURAN
29 BAYRAM KÜLEKÇİ
30 SALİM ÖZDEMİR
31 KAZIM ATEŞ
32 BİRSEN KIRALP
33 AYŞEGÜL GENÇ
34 ZEHRA GÖKBUDAK
35 ZERRİN ÇİĞDEM
36 FURKAN ARDIÇ
37 BERAT UÇAR
38 EKREM POLAT
39 OKAN AŞILI
40 RESUL AKIN
41 ERSİN DEMİR
42 ERDİ CEYLAN
43 CEM TUNÇ
44 EROL BAYAR
45 AZAMET ŞAHİN
46 MUHARREM YILMAZ
47 SABRİ ERDEM
48 BİLAL ÖZDEMİR
49 YUSUF KARABULUT
50 MUZAFFER MUTLU
51 ABDULLAH DORUK
52 TOLGA SOLMAZ
53 ÜMİT ASMA
54 İBRAHİM ÖZDEMİR
55 ERCAN KARAYAY
56 GÖKHAN ÖZER
57 MURAT KARACA
58 RECEP ECEVİT