Pendik Şifa Hastanesi Vatandaştan Tam Not Aldı

Pendik Şifa Hastanesi, özellikle pandemi döneminde uyguladığı sağlık politikaları nedeniyle vatandaştan tam not aldı. Hasta ve hasta yakınları ile özenle ilgilenen sağlık personeli, Pendikliler’in takdirini kazandı.

Pendik Şifa Sağlık Grubu çatısı altında 1995 yılında Pendik’te ilk özel hastane olarak kurulan Özel Pendik Şifa Hastanesi, kurulduğu ilk günden bu yana bölge halkının takdirini kazandı.

Pendik Şifa Sağlık Grubu; hastane binaları, ağız – diş sağlığı merkezi ve yönetim binalarından oluşan 4 blok hâlinde, tam teşekküllü bir sağlık kompleksi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Bünyesinde; tüm temel branşların bulunduğu poliklinikler, tıbbi laboratuvarlar, görüntüleme merkezleri, ameliyathaneler, doğumhaneler, yataklı hasta servisleri, yoğun bakım üniteleri, fizik tedavi merkezleri, endoskopi üniteleri, medikal estetik merkezi, Ağız Diş Sağlığı Merkezi ve tedavi üniteleri, acil servis birimleri mevcut olup 7/24 hizmet vermektedir.

Yönetim kurulu başkanlığını 40 yıllık Pendikli Süleyman Yılmaz’ın yaptığı hastane, Pendik ilçesinin en köklü ve ilk kurulan özel hastanesi konumundadır.