Pendik Kuşlu Park’a Pendikspor Passolig Standı Kuruluyor

Süper Lig’e yükselmek için son 1 maçı kalan Pendikspor, Play-Off finalinde rakibi olacak takımın belli olmasını bekliyor. 8 Haziran 2023 Perşembe günü oynanacak Play-Off final müsabakası öncesi Pendiksporlu taraftarların, Pendikspor logolu Passolig Kart alması büyük önem arz ediyor. Pendikliler, bu hafta sonu Passolig Kart başvurularını Kuşlu Park’ta yapabilecekler.

Hem https://www.passolig.com.tr/uye-ol adresi ile internetten hem de hafta sonu Kuşlu Park’a kurulacak stanttan Pendikspor logolu Passolig Kart başvurusu yapılabilecek.

Cumartesi ve Pazar günü 12.00-18.00 saatleri arasında Pendik Kuşlu Park’ta açık olacak Pendikspor Passolig Kart başvuru standı, Pendiklilere hizmet verecek.

Tarafsız sahada oynanacak olan Play-Off final müsabakasına Pendiklilerin 200 otobüs ve münferit araçlarıyla gitmesi bekleniyor. Maç bileti konusunda herhangi bir problem yaşanmaması için Pendikspor logolu Passolig Kart başvurularının bir an önce yapılması gerekiyor.

Öte yandan, futbolseverlerin passolig kartı fiziki olarak beklemesine de gerek yok. Akıllı telefonlara yüklenecek PASSO uygulaması ile stadlara karekod üzerinden giriş sağlanabiliyor.

Haydi Pendikli; Pendikspor Passolig Kartını al, gücünü göster!