Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız’dan Pendikli TV Ofisine İade-i Ziyaret

Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız, daha önce kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan isimlere iade-i ziyarette bulunuyor. Ağustos 2023’te Pendik ilçesine atanan Kaymakam Mehmet Yıldız, Pendikli TV ofisini ziyaret etti.

Kısa zamanda Pendiklilerin ilgisine mazhar olan Kaymakam Mehmet Yıldız, daha önce kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan isimlere iade-i ziyarette bulunmaya devam ediyor.

20 Kasım 2023 Pazartesi günü Pendikli TV ofisini ziyaret eden Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız, Pendikli TV Genel Yayın Yönetmeni Samet Övüç ve Pendikli TV ekibinden Aziz Sarı ile sohbet etti. İlçe gündemi hakkında düşüncelerini de ifade eden Kaymakam Yıldız, ziyarette şunları söyledi:

Pendik ilçesinde görev yapmaktan son derece mutluyum. Buradaki birliktelik, aile ortamı beni çok etkiledi. Bu birliktelik basın mensupları arasında da mevcut. Böyle bir ilçede kaymakamlık yapmak herkese nasip olmaz. Bunun için ne kadar şükretsek azdır.

Pendik’te havayolu, denizyolu, demiryolu, karayolu oldukça verimli kullanılıyor. Öte yandan Marmaray, metro, Yüksek Hızlı Tren gibi ulaşım ağı geniş olan bir ilçe. Bu güzel ilçenin halkı da çok sevecen. Bunun bir göstergesi olarak sizler de bizi makamda ziyaret ettiniz, ‘hayırlı olsun’ dediniz. Ben de şimdi sizlere iade-i ziyarette bulunuyorum. İlçemizde yayın yapan gazetelerimiz, basın mensuplarımız, medya kanallarımız Pendiklilerin sesi, gözü, kulağı olmaya devam ediyor. Bunun için size teşekkür ediyorum. Biz de bu bağlamda size her zaman destek olacağız.”

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız, Pendikli TV ofisinden ayrılırken çevredeki esnafa da selam vermeyi ihmal etmedi.