Pendik Belediyesi Yeni Hizmet Araçlarını Filosuna Dahil Etti

Pendik Belediyesi, iş makinesi ve kamyon filosuna yeni araçlar ekledi. Belediye iştiraki Penyapsan A.Ş. bünyesine alınan iş makinesi, kamyon, tanker, yardımcı araç ve ekipmanlarla ilgili tören düzenlendi. Belediye Başkanı Ahmet Cin, hayırlı olsun dileklerini sunarak “Takviye yeni araçlarla hizmet kalitemizi daha da artıracağız.” dedi.

Artan alt ve üstyapı çalışmalarını en iyi şekilde gerçekleştirmek için en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaya gayret eden Pendik Belediyesi, iş makinesi ve kamyon filosuna yeni araçlar ekledi. Pendik Belediyesi iştiraki Penyapsan A.Ş. bünyesinde hizmet verecek yeni alınmış iş makinesi, kamyon, tanker, yardımcı araç ve ekipmanlarlaaraç filosu daha da güçlenmiş oldu.

Belediye Başkanı Ahmet Cin, yeni araçları test etti

Yeni alınan araçlarla ilgili AKOM’da Belediye Başkanı Ahmet Cin’in katılımıyla tören düzenlendi. Yeni alınan araçların hayırlı olması dileklerini sunan Başkan Ahmet Cin, tüm saha çalışanlarına başarılar dileyerek “İş makinesi ve kamyonlarımızı yeniliyoruz. Takviye yeni araçlarla hizmet kalitemizi daha da artıracağız. Güzel ekibimiz ve ekipmanlarımız var. Kış sezonuna giriyoruz, karla mücadele araçlarımızın da hazırlığını bitirdik. Bu kış sezonunu da kazası belasız geçirmek istiyoruz.” dedi. Tören sonunda ise yeni alınmış araçları test etti.