Pendik Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren Hemşehri Dernekleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katılımıyla okçuluk turnuvası düzenledi.
7’den 70’e spora ve sporculara desteğini sürdüren Pendik Belediyesi, Hemşehri Dernekleri & STK’lar Arası Okçuluk Turnuvası düzenledi. Güllübağlar Mahallesi Mete Gazoz Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen turnuva büyük çekişmeye sahne oldu. 1 gün süren ve 6 dernek ile 60 katılımcının yer aldığı turnuvada birinciliği, topladığı 207 puanla Afyonkarahisarlılar Derneği (AFDİYAD) elde etti. İkinciliği Gümüşhane Kelkit Öbektaş Derneği alırken üçüncülük ise İstanbul Gelişim Derneği’nin (İSGED) oldu.
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2024/03/65f1977beca55_d3036707-9f53-4da9-b3a1-2e1a63e324c8.jpg)
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2024/03/65f1977b7619c_a06a67d3-6d11-452f-8345-1df69b9529bc.jpg)