Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin Genç PESİAD Üyeleriyle Buluştu

İlçenin pek çok sivil toplum kuruluşuyla dönem dönem bir araya gelen Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, bu kez Genç PESİAD üyeleriyle bir araya geldi. PESİAD dernek binasındaki “Tecrübe Paylaşımı Günleri” programına katılan belediye başkanı, programın sonunda Genç PESİAD’a yeni üye olan üyelere beratları takdim edildi.

Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği çatısı altında faaliyetlerine devam eden Genç PESİAD, kente değer katan iş insanlarıyla buluşuyor. Her sezon yeni üyeleriyle nitelikli üye sayısını artıran PESİAD, bu sezon da çalışmalarını bu yönde ilerletiyor.

İlki düzenlenen “Tecrübe Paylaşımı Günleri”ne konuk olan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, doğumundan bugüne kadar edindiği tecrübeleri genç iş insanlarına anlattı.

Genç PESİAD sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:
“Genç PESİAD bünyesinde ilki düzenlenen “Tecrübe Paylaşımı Günleri” Pendik Belediye Başkanımız Sn. Ahmet CİN, Genç PESİAD İstişare Kurulu Üyemiz Sn. Salih ÇAKMAK ve PESİAD Başkanvekilimiz Sn. Murat AÇIK’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi. Kahvaltı eşliğinde başlayan programımızda, Genç PESİAD Yönetim Kurulu Başkanımız, Sn. Cüneyt BATTAL, 2022-2023 döneminde tamamlanan faaliyetler hakkında genel bilgi verdi. Program sonunda Genç PESİAD’a yeni üye olan üyelerimizin beratları takdim edildi. Sn. İsmail Ahmet POLAT, Sn. Doğukan BAYRAKLI, Sn. Eyüp AY, Sn. Mecit GEDİKOĞLU, Sn. Yunus Emre AKMEŞE, Sn. Sefa ALTIN, Sn. Osman KIVRAKDAL ve Sn. Ömer ÇAKIR’a, hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz.”