PEFHEM Yeni Sezonu Pendik Protokolünün Katılımıyla Açtı

Pendik Folklor Halk Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü (PEFHEM) Derneği yeni sezon çalışmalarına muhteşem bir açılış davetiyle başlangıç yaptı. Dernek üyeleri, Pendik protokolünün de katılımıyla sazlı-sözlü bir geceyi geride bıraktı. Dernek Başkanı Serdar Özalkak katılımları dolayısıyla davetlilere teşekkür etti.

Pendik ilçesinin en etkin kültür ve sanat derneklerinden biri olan PEFHEM, 2023-2024 sezonu açılış programını Pendik Belediyesi Gençlik Kampı’nda tertipledi. Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik Belediye Başkan Yardımcıları Atakan Yüce, Hakan Ögütçü ve Vahap Doğan, Pendik Belediyesi Meclis Üyeleri, Pendik Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz ve yönetimi, PESİAD Başkanı A. Kadir Bayram ve yönetimi, Pendik Halk Eğitim Merkezi Müdürü Turan Genç davete katılan isimler arasındaydı.

Sazlı-sözlü sezon açılışı…
Sıra gecesi formatında tertiplenen sezon açılış töreninde davetlilere çiğköfte de ikram edildi. Folklor gruplarının da hünerlerini sergilediği gece hatıra fotoğrafı çekimin ardından son buldu. PEFHEM Başkanı Serdar Özalkak tüm katılımcılara teşekkürlerini sundu.