PEFHEM Başkanı Serdar Özalkak Güven Tazeledi

Pendik Folklor Halk Eğitim Merkezi Derneği’nin (PEFHEM) olağan genel kurulu geçtiğimiz Pazar sabahı Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi’nde yapıldı. Genel kurulda mevcut PEFHEM Başkanı Serdar Özalkak yeniden dernek başkanı seçildi.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz, Batı Mahallesi Muhtarı Hülya Büyüktopçu ve yeterli sayıdaki üyenin katıldığı kongrede Serdar Özalkak tekrar dernek başkanı seçildi.

Belediye Başkanı Ahmet Cin kongrede yaptığı konuşmada PEFHEM’in Pendik ilçesinin ulusal ve uluslararası anlamda bir markası olduğunu, Başkan Serdar Özalkak’ın da başarılı performansı ile bu marka değerini yükseltmeye devam ettiğini söyledi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin PEFHEM Başkanı Serdar Özalkak’a gayretleri için teşekkür ederek, dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

PEFHEM’i tanıtan bir sinevizyon gösterisi ile başlayan kongre; saygı duruşu, İstaklal Marşı’nın okunması, yapılan faaliyetlerin ibrası, yeni yönetimin oylanarak onaylanması, Serdar Özalkak’ın teşekkür konuşması ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.