Osman Özköylü ile Doğum Gününde İki Yıllık Yeni Sözleşme…

Pendikspor’un şampiyonluk sezonunda büyük pay sahibi olan Teknik Direktör Osman Özköylü ile iki yıllık yeni sözleşme yapıldı. Tecrübeli hocanın doğum gününe denk getirilen imza töreni Özköylü’ye en büyük hediye oldu.

26 Ağustos 2022 Cuma günü 51. yaş gününü kutlayan Pendikspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ile iki yıllık yeni kontrat yapıldı.
İmza töreninde tecrübeli hocanın doğum gününü kutlayan Pendikspor Futbol A.Ş. Başkanı Mahmut Türkoğlu, yeni sezonda teknik heyete başarılar diledi.

Teknik heyette değişiklikler…
2022-2023 sezonu itibarıyla Osman Özköylü’nün teknik heyetinde de bir takım değişiklikler oldu. İlk olarak yardımcı antrenör Fatih Çardak ekipten hoş bir şekilde ayrılarak Bergama Belediye Spor’a teknik direktör oldu. Ardından bir diğer yardımcı antrenör Adem Çağlayan da ekipten nezaketle ayrılarak Ankaraspor’un teknik direktörü oldu.
Yeni sezonda gördüğümüz bir diğer değişiklik ise Uğur Uçar. 35 yaşındaki tecrübeli futbolcu Pendikspor antrenmanlarında teknik heyete dahil olmuş gibi görünüyor.

Yarın rakip Gençlerbirliği…
Pendikspor Pazar günü 19.15’de Ankara’da köklü bir camiaya misafir olacak. Müsabaka için Pendikspor taraftar grubu Magnifico da otobüsler ile deplasman yolculuğuna çıkacak. Bu yolculukta biz de Magnifico taraftar grubu üyeleriyle birlikte seyahat edecek ve o anları kayıt altına alacağız.
Müsabaka TRT Spor’dan canlı olarak yayınlanacak.

Samet Övüç – Pendikli TV