Önceki Dönem CHP Pendik İlçe Başkanı Bayram Bekar’dan Pendikli TV’ye Nezaket Ziyareti…

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) emektarlarından, önceki dönem CHP Pendik İlçe Başkanı Mimar Bayram Bekar ofisimizi ziyaret etti. Pendikli TV ofisine nezaket ziyaretinde bulunan Mimar Bayram Bekar, görev süresi boyunca basın mensuplarıyla etkili bir iletişim kurmuştu.

Büyük bir sorumluluğu kabul ederek, 3 ay gibi geçici bir sürede etkin roller üstlenerek CHP Pendik İlçe Başkanlığı yapan Bayram Bekar, yapılan ilçe kongresi sonucu görevini Niyazi Güneri’ye devretmiş olsa da vefa örneği göstererek Pendikli TV ofisine nezaket ziyareti gerçekleştirdi. “Beyaz Mimarlık” isimli bir kuruluşun da sahibi olan Bayram Bekar’ı, Pendikli TV Genel Yayın Yönetmeni Samet Övüç ve Muhabir Azra Başaran misafir etti.

Basın kuruluşlarının vatandaşlara doğru bilgiyi ulaştırmak için önemli bir unsur olduğunu vurgulayan Bekar, Pendik ilçesinde faaliyet gösteren basın mensuplarının da bu doğrultuda desteklenmesi gerektiğini ifade etti.

Samet Övüç’ün, “Önümüzdeki yerel seçimlerde Pendik’ten belediye başkanı adayı olacak mısınız?” sorusu üzerine yanıt veren Mimar Bayram Bekar, Pendiklilere hizmet etmenin önemine vurgu yaparak, ittifak süreçlerinin netleşmesiyle birlikte Cumhuriyet Halk Partisi yetkililerin en doğru kararı alacağına inandığını ifade etti.
Eğer Bayram Bekar ismiyle seçime girilir ve Pendik’te Cumhuriyet Halk Partisi iktidar olursa, sokaktan geçen her vatandaşın rahatlıkla belediye makamına çıkabileceğini taahüüt etti.

Pendik’te yaşayan Karadenizlilerin de yakından tanıdığı 1966 Trabzon Akçaabat Düzköy doğumlu olan Mimar Bayram Bekar, görev süresi boyunca vatandaşlara ulaşmada kendilerine destek oldukları için Pendikli TV ekibine teşekkür etti.

Ziyaret, hatıra fotoğrafının çektirilmesinin ardından son buldu.