Milli Futbolcular Engelliler Günü’nde Pendik’teydi

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Pendik’te özel bir futbol müsabakası düzenlendi. Pendikspor Ampute Futbol Takımı ile Pendikspor A Takımı’nın karşı karşıya geldi.Maç Sonu Özel Röportaj


Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, dostluğun kazandığı maçın ardından Pendikli TV mikrofonuna özel açıklamalarda bulundu. 365 gün 24 saat farkındalık oluşturmamız gerektiğini ifade eden Başkan Cin, bu özel güne katılım sağlayan herkese teşekkür etti.


“Hayatı Paylaşmak İçin Engel Yok” sloganıyla 100. Yıl Parkı Sahası`nda oynanan maça Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Beşiktaş ve A Milli Takım Futbolcuları Tolga Zengin, Gökhan Gönül, Necip Uysal, Dorukhan Toköz ve çok sayıda sporsever katıldı.


Pendik Belediyesi Tekerlekli Sandalye Takımı`nın da karşılaşmayı izlediği günde, karşılamanın başlama vuruşunu Başkan Ahmet Cin ile birlikte Beşiktaşlı futbolcular yaptı.


Başkan Ahmet Cin, karşılaşmayı beraber izledikleri Beşiktaşlı futbolculara Engelsiz Atölye tarafından o güne özel üretilen hediyeleri takdim etti.