MHP Pendik İlçe Yöneticileri Kaynarca Esnafını Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Pendik İlçe Yöneticileri, esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda, “Cumhur bizim, Türkiye hepimizin…” temalı çalışmalarını sürdüren MHP’li isimler, Kaynarca Mahallesi’ndeydiler.

Kerim Kaya’nın ilçe başkanı olmasıyla büyük birliktelik sergileyen MHP Pendik İlçe Teşkilatı, Cumhur İttifakı adayları Murat Kurum’un ve Ahmet Cin’in projelerini vatandaşa iletiyor.
Geçtiğimiz günlerde Kaynarca Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden MHP Pendik İlçe Yöneticileri, semt pazarında pazarcı esnafına da selam vermeyi ihmal etmedi.

“Her siyasi partiye örnek olmalı…”
Kaynarca Mahallesi’nin köklü esnaflarından Kuaför Murat Akbaba esnaf ziyaretlerine ilişkin, “MHP Pendik İlçe Yöneticileri salonumuzu ziyaret ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bu ziyaretler her zaman yapılmalı ve her siyasi partiye de örnek olmalı. Siyasiler vatandaştan, esnaftan kopmamalı. Sadece seçim dönemi değil, her zaman esnafın hâlini hatrını sormalı.” diyerek düşüncelerini paylaştı.

Kaynarca Mahallesi Bademlik Gülbeden Hatun Camii cemaati ile de sohbet eden MHP’li isimler, burada vatandaşlarla bir araya geldiler.