MHP Milletvekili Adayı Murat Şahin Bu Yıl da Komşularıyla İftarda Buluştu

Alpi Diş Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı MHP Milletvekili Adayı Murat Şahin, çocukluk ve gençlik yıllarının geçtiği Çınardere Mahallesi’nde komşularıyla iftar sofrasında buluştur. Geleneksel hâle getirdiği sokak iftarına; binlerce mahalleli katıldı. Ayazma Caddesi’ndeki iftar sofrasında neşeli anlar yaşandı.

Kendi mahallelerinden çıkan Murat Şahin’e sevgi ve muhabbetle yaklaşan Çınardereliler, geleneksel hâle gelen iftar davetinden de duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Mahalle gençleri Murat Şahin’e olan sevgilerini mahallenin pek çok noktasına astıkları pankartlarla gösterdiler.

Pendik Çınardereli Murat Şahin”
Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar programında pek çok önemli isim de söz aldı. Oruçların açılmasından sonra kürsüye gelen Çınardere Mahalle Muhtarı Mustafa Çelik konuşmasında; “ Alpi Diş Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı ve MHP Milletvekili Adayı Murat Şahin hepimizin tanıdığı ve bildiği gibi bizim mahallemizin insanı. Bu iftarın gerçekleştirilmesi de tamamen O’nun katkısıyla oldu. O bizi ve mahallesini hiçbir zaman unutmadı. Yetiştiği büyüdüğü mahallenin insanlarına hep vefalı davrandı. Pendik Çınardereli Murat Şahin ile gurur duyuyoruz. Bu seçimlerde de ona sahip çıkacağız. İnşallah meclise göndereceğiz.” dedi.

Daha sonra kürsüye gelen MHP İlçe Başkanı Yalçın Çolak da konuşmasının ardından Murat Şahin için seçimlerde destek sözü aldı.
Konuşmacıların bir diğeri de MHP Milletvekili Adayı Hilal Dilber oldu. Dilber: “Ben de Murat ağabeyim gibi Çınardereliyim. Ve bununla gurur duyuyorum. Sizleri seviyorum. Desteğinizi bekliyorum. Allah’a emanet olun.”

Murat Şahin: “Mecliste mahallemi, ilçemi ve şehrimi temsil etmek istiyorum”
Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Murat Şahin programda besmele çekerek yaptığı konuşmada; “Ben Çınardereli Salih Şahin’in oğlu Murat Şahin. Bu mahallede yetişip büyüdüm. Kendimi buraya sizlere ait hissediyorum. Birçoğunuzu yakından tanıyorum. Beraber yemişliğimiz, içmişliğimiz, paylaşmışlığımız var. Aramızda sıkı bir bağ mevcut. Partim beni seçilebilecek bir sıradan aday gösterdi. Herkesin oyunu ama Çınardereli kardeşlerimin özellikle desteklerini bekliyorum. Mecliste mahallemi, ilçemi ve şehrimi temsil etmek istiyorum.” dedi.

İftar daveti mahallelinin Murat Şahin ile hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.