Meral Akşener: “İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayımız Süleyman Turan”

İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı’nda, İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan, Pendik Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kürsüde Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan’ın elini havaya kaldırdı.

İki dönemdir Pendik’te ilçe başkanı olarak görev yapan Süleyman Turan, partisi tarafından Pendik Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Daha önce Pendikli TV’ye verdiği röportajlarda aday adayı olduğunu ifade eden Turan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katıldığı TBMM grup toplantısında, İYİ Parti’nin Pendik Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı.

İsminin anons edilmesiyle kürsüye gelen ve İYİ Parti Lideri Meral Akşener’in elini öpüp alnına koyan Turan, partilileri selamladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Yücel Coşkun, İYİ Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı Ali Coşkun ve İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan hatıra fotoğrafı da verdi.

İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, dün yaptığı videolu sosyal medya paylaşımında, Pendik için, milletimiz için hazırız.” demişti.