Kuaför Fatih Aybakan ve Ekibi Pendik İlçesinin Gururu Oldu

Diamond Academy organizasyonu ile, Türkiye’nin dört bir yanından kuaförler hünerlerini sergilemek için Akhisar’da buluştu. Pendikli ünlü kuaför Fatih Aybakan’ın da katılım sağladığı “Sahne Senin Diamond Hairfest” renkli görüntülere sahne oldu. 25 kişilik ekibiyle etkinlikte performans sergileyen Aybakan kupanın da sahibi oldu.

21 Nisan 2024 tarihinde, Manisa’nın Akhisar ilçesinde organize edilen etkinlikte kuaförler üstün performanslar ortaya koydu. Pendikli ünlü kuaför Fatih Aybakan da, ekibiyle birlikte sergilediği performansla büyük alkış aldı ve kupanın sahibi oldu. Manisa’dan Pendik’e kupayla dönen Kuaför Fatih Aybakan, Pendik’teki dostlarını gururlandırdı. Aybakan’a ekip arkadaşları Alper Öztürk, Mehmet Akçadağ, Hasan Hüseyin Coruk, Burak Açıkgöz de büyük destek oldu.

Meslektaşlarına tam destek veren ve bu önemli organizasyona imza atan isimler, Proxy Professional firma sahibi Ümit Şahancıoğlu ve Diamond Academy ortağı İbrahim Can Andur da Türkiye’nin farklı illerinden organizasyona katılan kuaförlerden büyük teşekkür aldılar.

Pendikli ünlü kuaför Fatih Aybakan, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda, bu ve benzeri daha pek çok organizasyona katılacağı şimdiden ifade etti.