Kaynarca Mahallesi Muhtar Adayı Fatih Arvas Konuğumuz Oldu

Yerel seçimlere doğru ilerlediğimiz bu günlerde, Kaynarca Mahallesi Muhtar Adayı Fatih Arvas röportaj konuğumuz oldu. Samet Övüç’ün sorularını yanıtlayan Arvas, mahalleye yönelik projelerini ve hedeflerini açıkladı.

Pendikli TV ofisinde Samet Övüç’ün sorularını yanıtlayan Kaynarca Mahallesi Muhtar Adayı Fatih Arvas, daha önce 15 sene Kaynarca Mahallesi Muhtar Azası olarak görev yaptığını ve 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Kaynarca Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu ifade etti.

Muhtar Adayı Fatih Arvas kendini şu cümlelerle tanıttı:

“Kıymetli komşularım;
Yaklaşık 50 yıl evvel  bu Mahalleye yerleşmiş bir ailenin evladıyım. Aslen Vanlı, doğma büyüme Kaynarcalıyım. Bu mahallenin okullarında okumuş, bu mahallede mesleğini öğrenmiş, bu mahallede evlenmiş ve şuan bu mahallede 3 evlat sahibi bir baba olarak esnaflık yapmakta olan bir kardeşinizim. İşin özü, hayatını bu mahallede kurmuş ve idame ettiren içinizden biriyim. Yaklaşık 35 yıldır Deniz Caddesi’nde kuaför dükkanı işletmekteyim.
Mahallemizde 3 dönemdir muhtarlık yapmakta olan değerli ağabeyim, muhtarımız Birol Okay’ın azaldığını yapmaktayım. Siz değerli komşularımız bir çoğuyla gerek esnaflıktan bir kuaför kardeşiniz olarak, gerek muhtarlıkta almış olduğum görevler ile sizlere yardımcı olmaya çalışan bir kardeşiniz olarak tanışma fırsatında bulundum. Bu süreçte muhtarlıkta aktif görev alarak işin işleyişini, mahallemizin her anlamda eksiklerini, sorunlarını bilen, Sosyal yardımlar, evrak işlemleri gibi muhtarlığımızın vermiş olduğu hizmetlerle bizzat ilgilenen, mahallesini yakından tanıyan biriyim. 15 yıllık azalık görevim boyunca edinmiş olduğum bilgi, birikim ve donanımlarla; yeni dönemde hizmet yarışı şiarıyla değerli ağabeyim  Muhtarımız Birol Okay’dan hizmet bayrağını devralarak huzurunuza muhtar adayınız olarak çıkmanın arzusu ve heyecanı içerisindeyim. Siz değerli komşularımızın teveccühü ile seçilmemiz durumunda, geçmişte yaptığımız işlerin, verilen hizmetlerin daha da iyisini yapmaya gayret ederek, siz değerli komşularımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşünceler ile sloganımızda da belirttiğimiz gibi, ‘Kaldığımız Yerden Hep Birlikte’ diyerek desteklerinizi bekliyoruz.
Saygılarımla…”