İşletmecisi “Karayemiş Akçaabat Köfte”yi Anlattı

Uzun yıllardır Pendik’te hizmet veren Karayemiş Akçaabat Köfte’nin işletmecisi Eren Baykan, Pendikli TV’ye işletme hakkında bilgi verdi. Karadenizli bir ailenin işlettiği nezih mekanda, sevdiklerinizle hoş vakit geçirebilirsiniz.

Karadeniz’in tüm tatlarının bulabileceğiniz, bunun yanı sıra, sulu yemek çeşitlerinden köfte ve ızgara çeşitlerine daha pek çok lezzeti tadabileceğiniz Karayemiş Akçaabat Köfte Pendiklilerin hizmetinde…

2008 yılında kurulan, Pendik ilçesi Orta Mahalle’de bulunan Karayemiş Akçaabat Köfte; güler yüzlü personeli, uygun fiyatları, Karadeniz bölgesinden gelen ürünleri ile 15 yıldır müşterilerinin beğenisini kazanıyor.

Özellikle; Trabzon Akçaabat Köfte ve piyaz, Trabzon ekmeği eşliğinde haşlama, çorba çeşitleri sevilen lezzetler arasında… Trabzon’un Hamsiköy yöresi ile özdeşleşen hamsiköy sütlacı da damaklarda ayrı bir tat bırakan lezzetlerden…

Kış bahçesi, aile salonu, halkın gözetimine açık mutfağı ve konumu itibarıyla Karayemiş Akçaabat Köfte tam anlamıyla bir Karadeniz Et Lokantası.

Adres: Orta Mahalle, Gölgeli Bahçe Sokağı No:8/B Pendik/İstanbul

Telefon: (0216) 379 28 61

instagram: https://www.instagram.com/karayemisakcaabatkofte/