Son Dakika

İpekler Elektrik&Enerji Projeleriyle Dikkat Çekiyor

Kasım 1st, 2020 | by Pendikli TV Yazar
İpekler Elektrik&Enerji Projeleriyle Dikkat Çekiyor
EKONOMİ
0
Abone Ol

1993 yılında kurulan İpekler Elektrik&Enerji, Pendik’te bulunan merkez ofisiyle, bölgemizdeki pek çok elektrik ve enerji projelerine imza attı. Yerel ve ulusal projelerin yanı sıra, uluslararası birçok projeye de imza attı.

Yaklaşık 10 yıldır güneş enerji sistemleri alanına yoğunlaşan İpekler, bu alanda yenilikçi fikirleriyle dikkat çekiyor. Önceleri sadece fabrika ve büyük alanlarda tercih edilen bu teknoloji, günümüzde müstakil evlerde dâhi tercih edilebiliyor.

Pendik’teki ilk mahsuplaşma örneği ile hayata geçen projeye dair, önemli bilgiler de verildi.

“Her Apartmana Güneş Enerjisi”

İpekler Elektrik&Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Şahin İpek: “Güneş enerjisi sistemleri, güneş var olduğu müddetçe devam edecektir. Bu nedenle güneş enerjisinin faydalarından herkes faydalansın istiyoruz.

Dünyamızda ve ülkemizde potansiyel enerji üretim kaynaklarının azalması ve ekonomik büyüme ile enerji ihtiyacının sürekli artması sonucu enerji tasarrufu ve yenilenebilir enerjiler konusunda çalışmaları hızlandırmaktadır. 

İpekler Enerji olarak, lisanslı veya lisanssız, çatı üstü veya arazi uygulamaları konusunda projelerinizde A’dan Z’ye anahtar teslimi çözümler sunmaktayız.

Elektrik üretiminde en önemli kriter verimliliktir. Kurulan sistem minimum 25 yıl boyunca verimli elektrik üretebilmelidir. Bu nedenle atılan her adım önemlidir.” açıklamalarında bulundu.

“Güneş Enerjisinden Elde Ettiğini Fazla Üretimi Satabilirsiniz”

İpekler Elektrik&Enerji talebiniz doğrultusunda tüm proje süreçlerinizi yönetmekte…

Aldığımız bilgiye göre; apartmanınıza ya da işletmenize kurduğunuz güneş enerji sistemlerinden ürettiğiniz fazla elektriği, elektrik dağıtım şirketlerine satabiliyorsunuz. Böyle hem elektrik faturanızdan tasarruf edebiliyorsunuz hem de kazanç elde edebiliyorsunuz.

Bu ve daha pek çok elektrik&enerji konularında detaylı bilgi almak isterseniz;

İpekler Elektrik Merkez Ofis

Esenyalı Mh. Yanyol Caddesi Varyap Plaza No:61 / 243 Pendik – Istanbul


İpekler Elektrik Depo:

Güzelyalı Mh. Karapınar Cad. No: 13/A Pendik-İstanbul


Tel: 0216 394 02 25

ipekler@ipekler.com.tr
https://www.ipekler.com.tr/

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.