İlk Şubesini Pendik’te Açan “Lux Wash Türkiye” Yeni Şubeler İçin Gün Sayıyor

Avrupa standartlarında oto yıkama hizmeti veren “Lux Wash Türkiye” ilk şubesini geçtiğimiz mart ayında Pendik’te açtı. Her geçen gün yeni iş ortaklarından teklifler alan marka, Türkiye genelinde şubeleşmek için gün sayıyor. Pendikli TV’den Ecem Uyucu markanın hizmetlerini sizin için araştırdı. İşte detaylar…

İtalyan “Pembe Köpük” teknolojisiyle oto yıkama faaliyetlerini sürdüren “Lux Wash” Pendik’te hizmete girdi. D-100 Karayolu Kaynarca yan yol Tuzla istikametinde, Divan Asia Hotel karşısında hizmete giren Lux Wash Oto Yıkama Merkezi, yeni abonelere özel %20 indirim fırsatı sunuyor.

“Pembe Köpük Teknolojisi” ile dikkat çeken Lux Wash Oto Yıkama Merkezi, nano teknolojinin kullanıldığı ve formülünün kendilerine ait olduğu bu özel ürünle hizmet veriyor.

Çevreye duyarlı tesis…
Her bir peron için ayrı kirli atık su ayrıştırma sistemi kurulan merkezde, kum ve yağ ayrı ayrı ayrıştırıldıktan sonra kalan atık su kanalizasyona gönderiliyor. Türkiye’de yalnızca Lux Wash Oto Yıkama Merkezi’nde olduğu belirtilen bu sistem, çevre duyarlılığına vurgu yapıyor.

Türkiye genelinde, “Oto Yıkama” faaliyet ruhsatı alan tek firma…
Lux Wash Oto Yıkama Merkezi yetkililerinin aktardıklarına göre; firma Türkiye’de “Oto Yıkama” faaliyet ruhsatı alan tek firma özelliğini taşıyor.
Avrupa standartları gerektiren bu ruhsat için süreç tamamlanmış ve firma faaliyete geçilirmiş.

Araç yıkamada kullanılan su ve köpük tabancaları ergonomik yapılarıyla ve hafif olma özellikleriyle öne çıkıyor.

Ücretsiz abone kartı…
Araçlarını yıkamak isteyen otomobil sahipleri, alışılagelmiş jeton ya da bozuk para yerine abone kartı ile hizmet alabiliyor. Abonelere özel fırsatlardan yararlanabilen sürücüler, araçlarını hızlı bir şekilde yıkayabiliyor.

Her perona özel paspas yıkama askı standları, lastik parlatma tabancaları firmanın ilgi gören hizmetlerinden…
Ayrıca elektrikli süpürge sistemiyle otomobil sürücüleri araçlarının iç temizliğini de yapabiliyor.

Osmosis Su Farkı…
Pembe köpük ile yıkanan otomobiller, tesisin arındırılmış ve yumuşatılmış su (Osmosis Su) hizmeti ile durulanıyor ve bu sayede otomobillerin boyasına zarar vermeden yıkama işlemi tamamlanabiliyor. Çizilmeleri de engelleyen bu su teknolojisi boyanın çabuk kir tutmasını da engelliyor.
İtalyan self servis araç yıkama istasyonunda arındırılmış ve yumuşatılmış osmosis su ve özel formül bal mumuyla, leke ve iz bırakmayan boya korumalı profesyonel yıkama hizmeti veriliyor.

Lux Wash Oto Yıkama firması, otomasyona da büyük önem veriyor. Abone olan müşterilerin iletişim bilgileri alınarak, özel kampanyalar ve yıkama bilgileri aboneye SMS yoluyla aktarılabiliyor.

Güvenlik ön planda…
7/24 esasına göre güvenlik kameralarıyla takip edilen istasyon, yurt dışındaki merkez ile iletişim kurabiliyor ve herhangi bir olumsuzluk durumunda polis, itfaiye ve sağlık ekipleriyle iletişime geçebiliyor.

Lux Wash Oto Yıkama Merkezi nerede?
İlk merkezini Pendik’te açan firma, İstanbul genelinde en az 60 istasyon açmayı hedefliyor. Bayilik sistemiyle de büyümeyi hedefleyen İtalyan teknolojisinin sahip olduğu firma, Pendik Kaynarca yan yolda…

Adres:
Kaynarca Mahallesi Çeşni Sokak No:3 Pendik/İstanbul
Telefon: 0530 446 90 72

Habere yorum yap