Fatih Erbakan: “Pendiklilere Teşekkür Ederim, Pendikspor’a Başarılar Dilerim”

İstanbul’da bir takım ziyaretlerde bulunan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Pendik ilçe başkanlığını ziyaret ederek burada vatandaşlarla buluştu. 2024’teki yerel seçimler için şimdiden kolları sıvadıklarını dile getiren Erbakan, “Türkiye genelinde seferberlik ilan ediyoruz. İnşallah bu seçimde gösterdiğimiz başarıyı yerel seçimlerde daha da ileriye götürmek, daha da yukarıya taşımak için canla başla gayret edeceğiz.” dedi. Erbakan, ilçe başkanlığındaki programın ardınan Pendikspor Tesisleri’ne geçerek burada Pendikspor’un Süper Lig’e çıkması dolayısıyla tebriklerini dile getirdi.

12 Haziran 2023 Pazartesi günü Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Başkanlığını ziyaret eden Erbakan, Türkiye genelinde partilerine en yüksek sayıdaki oyun Pendik’ten verildiğini ifade etti. Pendik’teki seçmenlerine teşekkür eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, parti üyelerine ve teşkilat mensuplarına da ayrıca teşekkür etti.

Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt, ziyaretleri dolayısıyla Genel Başkan Fatih Erbakan’a teşekkür etti. Partinin İstanbul İl Başkanı Mustafa Doğan da yerel seçimler için şimdiden çalışmalara başladıklarını ifade etti.

Ziyaretin ardından Pendikli TV mikrofonuna konuşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Samet Övüç’ün sorularını yanıtladı.

Pendikspor da ziyaret edildi.
İlçe başkanlığından ayrıldıktan sonra, Spor Toto Süper Lig’e yükselen Pendikspor’u da ziyaret eden Erbakan, başarılarından dolayı kırmızı beyazlıları tebrik etti.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, tesislerde Pendikspor Dernek Başkanı Atakan Yüce ve Pendikspor Teknik Direktör Osman Özköylü ile sohbet etti. Futbolcular ve taraftarlar ile hatıra fotoğrafı da çektiren Erbakan, Pendikspor’a Süper Lig’de başarılar diledi.

Samet Övüç – Pendikli TV