Ercan Eren, Büyük Bir Destekle CHP Pendik Belediye Meclis Üyeliğine Adaylığını Açıkladı | Programa Tarık Balyalı da Katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde sevilen ve takdir edilen bir isim olan Ercan Eren, CHP Pendik Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olarak çalışmalarına başladı. Adaylığını açıkladığı programa, CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Tarık Balyalı da katılım sağladı.

İstanbul Anadolu Yakası Doğu ve Güneydoğulular Federasyonu (AYDEF) Başkanı Ercan Eren, CHP Pendik Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı. Doğu Kültür Platformu gibi daha pek çok sivil toplum kuruluşunun içerisinde çeşitli görevler alan Ercan Eren, adaylık açıklamasını yaptığı programda hemşehrileri ve sevenleriyle buluştu. Programa katılan isimler arasında CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Tarık Balyalı da vardı. Balyalı: Pendik Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Ercan Eren’in verdiği kahvaltıya davetliydim. Kendisine bu nazik davet için çok teşekkür ederim.” dedi.

Ercan Eren ise, Pendik Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyeliğine başvurumu akrabalarımla ve kıymetli dostlarımla paylaştığım bu güzel günde, beni yalnız bırakmayan tüm yakınlarıma saygılarımı sunuyorum. Davetimize icabet eden CHP Pendik Belediye Başkan Adayımız S. Tarık Balyalı’ ya teşekkür ediyorum. Bugünden sonra kapı kapı dolaşıp Pendikli tüm hemşerilerimize ulaşmak, ellerini sıkmak, gönüllerine girmek boynumuzun borcudur.” ifadelerini kullandı.

Aslen Vanlı olan Ercan Eren’in meclis üyeliğine seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor.