Demokrat Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Yücel Yüce’den Pendikli TV Ofisine Nezaket Ziyareti

Demokrat Parti Pendik Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Yücel Yüce ve ekibi, Pendikli TV ofisini ziyaret ederek Samet Övüç ile görüştüler. Yaklaşmakta olan yerel seçimler öncesi Pendik’te hayata geçirmek istediklerini ifade eden Yüce, “Pendiklilere söz verdik, çözüm sunacağız.” dedi.

Pendikli TV ofisini ziyaret eden Demokrat Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Yücel Yüce’ye eşi Mehtap Yüce, Meclis Üyesi Aday Adayı Zeliha Baş ve Demokrat Parti Pendik İlçe Başkanı Mustafa Şimşek eşlik etti.

Ziyaretleri dolayısıyla misafirlerine teşekkür eden Pendikli TV Genel Yayın Yönetmeni Samet Övüç, duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yücel Yüce’ye kolaylıklar diledi.

Yücel Yüce öz geçmişi…

1971 yılı doğumlu olan Yücel Yüce Hemşin-Rize’lidir. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Üniversite öğrenimine Anadolu Üniversitesi iktisat bölümünde devam etmiştir. İsviçre – Liechtenstein’da Kaiser AG bünyesinde belediye ekipmanları üst yapı ve altyapı mekanik makine maintenance bakım onarım eğitimi, Almanya Kiel de İBAK Altyapı kanal denetleme sistemleri bünyesinde eğitim ve seminerler olmak üzere birçok ülkede bulunmuş olup, Türkiye’deki belediyelerin ve belediyelerin hizmetinde çalışan müteahhit – taşeron birçok kuruluşa, ayrıca özel sektörde her türlü altyapı çalışmalarında hizmet veren gruplara danışmanlık hizmetinde bulunmuştur. Aynı zamanda sporcu bir kişiliğe sahip olan Yücel Yüce, ilkokul yıllarından beri futbola olan tutkusundan dolayı çeşitli takımlarda bulunmuştur.

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Demokrat Parti Pendik Belediye Başkan Adayı olan iş insanı Yücel Yüce emekli, evli ve iki çocuk babasıdır.