Dernekpazarı Holo Vadisi Kültür ve Dayanışma Vakfı Üyeleri Buluştu

Dayanışma gecesinde bir araya gelen Dernekpazarı Holo Vadisi Kültür ve Dayanışma Vakfı üyeleri birlik ve beraberlik mesajı verdi. Vakıf Başkanı Hasan Sevinç, davetlerine katılım gösteren tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

14 Ekim 2023 Cumartesi akşamı Triya Davet ve Balo Salonu’nda bir araya gelen Trabzonlular, hem hasret giderdiler hem de hasbihal ettiler.

Uzun zaman önce tarihi belirlenen ve gurbetteki hemşehrileri bir araya getirmek için organize edilen dayanışma gecesine pek çok önemli isim de katılım sağladı.

Trabzon ili Dernekpazarı ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Aşık, Dernekpazarı Köyleri Vakfı Başkanı Mustafa Güveli, Vakıflar Meclis Üyesi Dursun Topal, Kanal 7 Programlar Koordinatörü Nursel Tozkoparan, Eski Futbolcu ve Teknik Direktör Giray Bulak, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya, Siyasetçi ve İş İnsanı Mehmet Salih Usta, Türk Kızılay Pendik Şube Başkanı Nurettin Beşinci, Siyasetçi ve İş İnsanı Salih Varlıbaş dayanışma gecesine katılan isimlerden bazılarıydı.

Protokol konuşmalarının ardından sahne gösterileriyle devam eden gece, hatıra fotoğrafının çektirilmesinin ardından sona erdi.

Haber: Azra Başaran
Kurgu: Samet Övüç