Dadaşlar Pendik Kaynarca’daki İftar Sofrasında Buluştu

Pendik – Kaynarca Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin iftar davetine katılan Dadaşlar, bu vesileyle hem hasret giderdiler hem de geçmişi yâd ettiler. Dernek Başkanı Mehdi Kaya, davete icabet eden herkese teşekkür etti.

6 Nisan 2023 Perşembe günü iftar organizasyonu ile hemşehrilerini bir araya getiren Pendik – Kaynarca Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği yönetimi, davetlilerin takdirini kazandı.

Çamçeşme Mahallesi’nde bulunan Mavi Beyaz Düğün Salonları’nda organize edilen iftar daveti Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı, sema gösterisi ve ilahiler eşliğinde devam etti.

Davete icabet eden isimler arasında; Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Ali Şirin, MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak, İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan, Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Teşkilatının Mensupları, pek çok siyasi partinin Milletvekili Aday Adayları, ERKON Genel Başkanı Ali Murat Alatepe, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, mahalle muhtarları vardı.

Baştan sona kusursuz bir organizasyona imza atan Dernek Başkanı Mehdi Kaya ve ekibi, davetlerine icabet eden herkese teşekkür etti.