CHP’nin İBB Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu Pendik’teydi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Pendik’te partililerle bir araya geldi.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, CHP Pendik ilçe teşkilatınca, Pendik Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya katıldı.

Toplantıya, Millet İttifakı münasebetiyle İYİ Parti’nin de yöneticileri katıldı. Ayrıca CHP Pendik Belediye Başkan Aday Adayları da, protokoldeki isimler arasındaydı.

Kürsüdeki konuşmasında Ekrem İmamoğlu: “Seçimler kazanılır kaybedilir asıl olan gönülleri kazanmaktır. Bu söyleme çok inanıyorum. Her zaman bu söylemin savunucusu oldum ve olacağım. Bize oy vermeyen insanların kalbini kazanmanın çok kıymetli olduğunu, dolayısıyla size oy vermeyen insanlarında da saygısını kazanmış bir biçimde seçim sürecini yönetmenin toplumsal uzlaşıya da katkı sunacağını iyi biliyorum.” dedi.

“SEÇMENLE KONUŞMALI, SEÇMENİN GÖZÜNÜN İÇİNE BAKMALIYIZ”

İmamoğlu: “Herkesten çok çalışmayan, süreçlere liderlik edemez. İstanbul’da benden daha fazla çalışan bulamayacaksınız! Sabahın en erken saatinden gecenin en geç saatine kadar koşturan, akıldan ve bilimden yana, herkesin fikrine değer veren bir süreç yöneteceğiz. Çok çalışmanın ana prensip olduğunu ve zamanın çoğunu sahada geçirmenin önemli olduğunu unutmayacağız. Seçmenle konuşmalı seçmenin gözünün içine bakmalı, kalbine hitap etmeli ve onu dinlemelisiniz. Siz karşınızdaki vatandaşı dinlemeden onun sizi dinlemesine asla imkan sağlayamazsınız.” şeklinde konuştu.

Konuşmasının ardından bir partili Ekrem İmamoğlu’na Pendikspor atkısı hediye etti.

İmamoğlu, hediye atkıyı boynuna takarak partililerle fotoğrafı çektirdi. İmamoğlu sahneye çıkarak horon tepti.