“CHP Pendik İlçe Başkanı Doğan Çakmak İstifa Etti” Bilgisi Kulaktan Kulağa Yayılıyor

İlçe başkanı olarak 5 yıldır Pendik’teki CHP’lilerin temsilcisi olan Doğan Çakmak dün altılı masanın Pendik’teki ilçe başkanlarıyla bir araya gelmişti. Bugün ise gündeme etki edecek bir gelişme yaşandı. “CHP Pendik İlçe Başkanı Doğan Çakmak İstifa Etti” söylentileri sosyal medya grupları başta olmak üzere, pek çok yerde kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Doğan Çakmak’ın 2023 Milletvekili Seçimlerinde aday adayı olmak için istifa ettiği konuşuluyor.

CHP’li isimlerin etkili olduğu pek çok sosyal medya platformunda CHP Pendik İlçe Başkanı Doğan Çakmak’ın istifa ettiği söylentileri dolaşmaya başladı.

Doğan Çakmak son olarak dün altılı masanın Pendik’teki ilçe başkanlarıyla bir araya gelmiş ve 2023 seçimlerine ilişkin fikir alışverişinde bulunmuştu.

Milletvekili aday adayı olmak için ilçe başkanlığından istifa ettiği konuşulan Doğan Çakmak’tan henüz net bir açıklama gelmedi. Doğan Çakmak yerine Pendik İlçe Başkanlığı görevine kimin getireleceği ise merak konusu… Doğan Çakmak basın ile ilişkilerde zayıf bir isim olarak biliniyordu.

ÖZEL HABER | Samet Övüç – Pendikli TV

CHP Pendik İlçe Başkanı Doğan Çakmak