Çamçeşme Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Yalvaç Aza Listesini Oluşturdu

2024 yerel seçimlerine Çamçeşme Mahallesi Muhtar Adayı olarak hazırlanan Eczacı Teknisyeni Hasan Yalvaç, aza listesini oluşturarak çalışmalarına hız verdi. Listede pek çok meslek dalından etkin isimler bulunuyor.

Çamçeşme Mahallesi’nde seçimi kazanabilecek en etkili adaylardan biri olarak değerlendirilen Muhtar Adayı Hasan Yalvaç, yaş ortalaması genç isimlerden oluşan aza listesini oluşturdu.

Listedeki isimler öz geçmişlerini şöyle özetliyor:

Adem Yorulmaz:
“Aslen Memleketim Ağrı merkez olup İstanbul Pendik doğumluyum. İlk ve orta okul eğitimimi Pendik Ahmet Yesevi İlköğretim ve Orta Okulu’nda, Lise eğitimimi ise Pendik Endüstri Meslek ve Anadolu Teknik Lisesi Elektronik bölümünden mezun olarak tamamladım. Lise öğrenim hayatım devam ederken bir yandan islami ilimler üzerine medrese eğitimimi de tamamlayıp çeşitli meslek dallarında çalışarak iş hayatına atıldım. Üniversite eğitimim için Kütahya’ya giderek 2004-2009 yılları arasında Dumlupınar Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon ve Kontrol Teknolojileri bölümünden, ardından 2010-2016 yılları arası Anadolu Üniversitesi Maliye bölümünü bitirip mezun oldum. 2018 yılı Nisan ayında askerlik görevimi Aydın ili Söke ilçesinde tamamladım. Bir katılım firmasında Sultanbeyli Şube Müdürü olarak görev yapmaktayım. (Ayrıca ek olarak Pendik Hacı Zeliha Hatun Camii’nde faal bir şekilde vekil vâizlik yapmaktayım.)”

Adem Yorulmaz


Tülay İpek Tomaç:
“İstanbul’da doğdum. Aslen Tokatlıyım. 13 yıldır Çamçeşme Mahallesi’nde yaşıyorum. Evli ve 1 çocuk annesiyim. Mesleğim muhasebe. Önceliğim çocuğum olduğu için mesleği bırakıp onun büyümesine eşilk ediyorum. Bir dönem mahallemizde bulunan ilk okulda okul aile birliğinde başkanlık yaptım ve manen devam etmekteyim. Önceliklerim çocuklar. Onların eğitim hayatında ve yaşam alanlarında daha güzel bir alan ile imkanların sunulması için yardımcı olmak.”

Tülay İpek Tomaç

Nazim Yanik:
1990 Pendik doğumluyum. Aslen Bayburt Aydıntepe’liyim. İlkokulu Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu’nda, liseyi Pendik Endüstri Meslek Lisesi’nde okudum. Evli 2 çocuk babasıyım. 2013 yılından beri otomotiv sektöründe çalışıyorum.

Nazim Yanik

Metehan Altun:
17.06.1977 Bayburt doğumluyum. 1983 yılından beri Çamçesme’de, aynı adreste ikamet ediyorum. Otomotiv- makina parçaları üzerine faaliyet yürüten bir fabrikada çalışıyorum. Evli 3 çocuk babasıyım.

Metehan Altun


Ahmet Bayçelebi:
1976 İstanbul doğumluyum. Aslen Trabzonluyum. 45 yıldır Çamçeşme Mahallesi Topselvi Sokak’ta ikamet etmekteyim. Çamçeşme İlk Okulu, Şevket Sabancı Orta Okulu ve Pendik Lisesi mezunuyum. Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldum. 26 yıllık çalışma hayatımın neticesinde, özel bir firmada Kalite Müdürü olarak görev yapmaktayım. 26 yıldır evli ve 2 çocuk babasıyım.

Ahmet Bayçelebi


Ayhan Demir:
1979 Erzurum Horasan doğumluyum. Evli 4 kız çocuk babasıyım. Askerliğimi acemi birliği Kütahya, usta birliğini İzmir’de şoför olarak tamamladım. İlköğretimi Erzurum’da bitirdikten sonra, orta okul ve liseyi dışarıdan bitirdim. 1989 yılından bu yana Çamçeşme Mahallesi’nde ikamet etmekteyim. Şuanda özel güvenlik sektöründe çalışmaktayım. Bunun haricinde noter yeminli tercüman olarak da görev yapmaktayım.

Ayhan Demir


Ergin Moğolkanlı:
39 yaşında, evli ve 4 çocuk babasıyım. Memleketim Kars Susuz’dur. Doğum yerim İstanbul Kartal’dır. 39 yıldır Pendik Çamçeşme’de ikamet etmekteyim. İlk ve orta okulu Çamçeşme İlköğretim Okulu’nda okudum. Daha sonra kendi iş yerimizde, babamın yanında iş hayatına atıldım. Yangın söndürme sistemleri üzerine kurulu aile şirketimizde iş hayatımıza devam etmekteyim.

Ergin Moğolkanlı

Ecz. Tek. Hasan Yalvaç kimdir?
1982 Kurtalan doğumlu, evli ve
3 çocuk babasıdır. 1994 yılından bu yana Çamçeşme Mahallesi’nde ikamet etmektedir. Eğitim hayatı Çamçeşme İlköğretim Okulu, Alparslan Lisesi şeklinde devam etmiştir. Askerlik vazifesini üstün hizmet belgesi alarak tamamlamıştır.
Çamçeşme Eczanesi isimli işletmede yaklaşık 20 yıldır eczacı teknisyeni olarak çalışmaktadır. 2024 Mart seçimlerinde Çamçeşme Mahallesi Muhtar Adayı olmuştur.

Hasan Yalvaç