Bugün Pendik’te Makam Koltukları Çocukların

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, bugün Pendik’teki makam koltuklarına çocuklar oturdu. Pendik’te eğitim gören çocuklar Kaymakam, Belediye Başkanı, Garnizon Komutanı, Emniyet Müdürü, Jandarma Komutanı ve Milli Eğitim Müdürü oldular.

Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün koordinasyonuyla, Pendik’te eğitim gören çocuklar 23 Nisan dolayısıyla Pendik’teki makam koltuklarına oturdular.

Zübeyde Hanım İlkokulu öğrencileri Pendik Kaymakamlığı makamını devraldı.
Öğrenciler Duru GÜLER, Güney Aras ERKAN, Yusuf BAĞLI; Sınıf Öğretmeni Ülkü AVAN ve Okul Müdürü Caner YILDIZ ile Pendik Kaymakamlığını ziyaret etti.
Ziyaret sırasında öğrenciler sembolik olarak Sabiha Gökçen Havalimanı Hudut Mülki İdare Amiri Pendik Kaymakam Vekili Halil AVŞAR´ın makamını devraldı.

Gülizar Zeki Obdan İlkokulu öğrencileri Pendik Belediye Başkanlığı makamını devraldı.
Öğrenciler Defne BULUT, Eslem Ela TAŞÇI, Zeynep Kübra KAYA; Sınıf Öğretmeni İmran AKKUŞ ÇABADAK ve Okul Müdürü Hüseyin KOZ ile Pendik Belediye Başkanlığını ziyaret etti.
Ziyaret sırasında öğrenciler sembolik olarak Pendik Belediye Başkanı Ahmet CİN’in makamını devraldı.

Minik Tayfalar Anaokulu öğrencileri Garnizon Komutanlığı makamını devraldı.
Öğrenciler Sinan KESİK, Ayşe Duru CİVİL, Defne YAĞCI; Anasınıfı Öğretmeni Ayşe Çaktu DALYAN ve Okul Müdürü Ali YILMAZ ile Garnizon Komutanlığını ziyaret etti.
Ziyaret sırasında öğrenciler sembolik olarak İstanbul Tersane Komutanlığı makamını Garnizon Komutanı Tuğamiral Recep Erdinç YETKİN’den devraldı. Ayrıca günün anısına ağaç dikim töreni yapıldı.

Yıldırım Beyazıt İlkokulu öğrencileri İlçe Emniyet Müdürlüğü makamını devraldı.
Öğrenciler Ayşe Duru GÜNEL, Büşra SAATÇİ, Deniz ŞAHİN; Sınıf Öğretmeni Tarık TÜMER ve Müdür Yardımcısı Feride ERASLAN GÖKTAŞ ile Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.
Ziyaret sırasında öğrenciler sembolik olarak Pendik İlçe Emniyet Müdürü Murat MİLLETSEVER´in makamını devraldı.

Mahir İz İlkokulu öğrencileri Pendik İlçe Jandarma Komutanlığı makamını devraldı.
Öğrenciler Buğlem YILMAZ, Deniz TERCANLI, Hakan ÖZEN; Sınıf Öğretmeni Arzu SENCAY ve Müdür Yardımcısı İzzet ÖZCAN ile Pendik Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.
Ziyaret sırasında öğrenciler sembolik olarak Pendik Jandarma Komutanlığı makamını devraldı.

    

Atatürk İlkokulu öğrencileri Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü makamını devraldı.
Öğrenciler Utku NUMANOĞLU, Nehir YENİPAZAR, Nevşin KIRAL; Sınıf Öğretmeni Betül MAYADAĞ ve Okul Müdürü Yaşar ATAY ile Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.
Ziyaret sırasında öğrenciler sembolik olarak Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin Yılmaz´ın makamını devraldı.