Bakan Murat Kurum Pendik’teki İftar Davetine Katıldı

Pendik Sahil Pazar Alanı’ndaki iftar programına katılan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Pendik’in kendisi için ayrı bir önemi olduğunu ifade ederek “Bir bakan olarak, bir milletvekili olarak Pendik’in yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Cin; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile birlikte Pendik Sahil Pazar Alanı’ndaki iftar programına katıldı. AK Parti milletvekilleri ve sivil toplum kuruluşlarının da katıldığı programda konuşan Başkan Ahmet Cin, Pendik’e desteklerinden ötürü Bakan Kurum’a teşekkür ederek “Sayın bakanımız, ne zaman gitsek bizi hiçbir zaman geri çevirmedi. Kendilerine teşekkür ediyoruz.” dedi. Pendik’in en fazla yatırım yapılan ilçe olduğunu hatırlatan Başkan Ahmet Cin: “31 Mart 2019 tarihinde görevi devraldık. Bu 4 yıllık süre zarfında İstanbul’un en fazla yatırım yapan ilçesi olma özelliğimizi koruyoruz.” dedi.

Pendik’in yanında olmaya devam edeceğiz”

Etkinlikte konuşan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum: “Belediye başkanımız Pendikli kardeşlerimiz için ellerinden geleni sonuna kadar gerçekleştirdi. Bu mücadeleye bizler de bir nebze bile olsa katkıda bulunmak istedik. Afet oldu, sel oldu biz oralardaydık. Allah, bizi mahcup etmesin. Biz inşallah, bu hizmetleri yapmaya devam edeceğiz.” dedi. Pendik’in kendisi için ayrı bir önemi olduğunu ifade eden Bakan Kurum: “Bir bakan olarak, bir milletvekili olarak Pendik’in yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.