Bakan Murat Kurum Pendikspor Kulübü’nü Ziyaret Etti

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Pendikspor Çınardere Tesisleri’ni ziyaret ederek oyuncular, teknik heyet ve yöneticilerle bir araya geldi. Pendikspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, kulübün son durumuna ilişkin bilgileri Bakan Kurum ile paylaştı. Bakan Kurum, TFF 1. Lig temsilcisi Pendikspor’a Süper Lig yolunda başarı dileyerek, yeni stadyum için Pendik Belediyesi ile birlikte çalışmalara başladıklarını ifade etti.

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Pendikspor Çınardere Tesisleri’ni ziyaret ederek, oyuncular, teknik heyet ve yöneticilerle bir araya geldi.
Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin de Bakan Kurum’a ziyarette eşlik etti. Pendikspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Pendikspor’un son durumuna ilişkin detayları Bakan Kurum ile paylaştı.

Pendikspor’a Yeni Stadyum Sözü…
Süper Lig yolunda TFF 1. Lig temsilcisi Pendikspor’a başarı dileyen Bakan Kurum, Pendikspor’un yeni stadyumu için en doğru yeri Pendik Belediyesi ile birlikte belirleyip yapacaklarını ifade etti.

Bakan Murat Kurum, penaltı atışını golle sonuçlandırdı.
Ziyaretin sonunda futbolcularla fotoğraf çektiren Kurum, daha sonra Pendikspor Teknik Direktörü Osman Özköylü’nün talebi üzerine takım kaptanı Burak Öğür’ün koruduğu kaleye penaltı atışı gerçekleştirdi ve golünü attı.

Samet Övüç – Pendikli TV