AK Parti Pendik Belediye Başkan A.Adayı Ekrem Yıldırım Müracaatını Yaptı

Uzun yıllar Pendik Belediyesinde görev almış bir isim olan Ekrem Yıldırım, AK Parti’den Pendik Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı. Yıldırım, müracaat formunu AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya’ya teslim etti.

Sevenlerinin de katılımıyla AK Parti Pendik İlçe Başkanlığına gelen Pendik Belediye Başkan Aday Adayı Ekrem Yıldırım, ilk olarak İlçe Başkanı Özer Sarıkaya’ya göreve yeni başlaması dolayısıyla çiçek takdim etti.

Önceki belediye başkanları Erol Kaya, Salih Kenan Şahin ve mevcut belediye başkanı Ahmet Cin ile mesai yaptığına değinen Ekrem Yıldırım, bu söylemiyle liyakat vurgusu yaptı.

AK Parti Pendik Belediye Başkan Aday Adayı Ekrem Yıldırım şunları söyledi:
“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yüküne omuz vermek için, hizmet yarışında var olduğumuzu göstermek için bugün aday adaylığımızı açıklıyoruz. Tüm aday adayı arkadaşlarımız çok kıymetli. Genel merkezimiz tarafından hangi arkadaşımız aday gösterilirse gösterilsin, biz bu uğurda bir nefer olarak AK Parti çatısı altında mücadelemizi sürdüreceğiz. Hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun.”

Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Kamera: Aziz Sarı
Video Kurgu: Samet Övüç