Son Dakika

Ahmet Cin: “Yerel Basın Bizim İçin Önemli”

Ocak 12th, 2021 | by Samet Övüç
Ahmet Cin: “Yerel Basın Bizim İçin Önemli”
PENDİK GÜNDEM
0
Abone Ol

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin Pendik’te faaliyet gösteren basın mensuplarıyla buluştu. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle basın mensuplarıyla bir araya gelen Başkan Cin, basın mensuplarının bu önemli gününü tebrik etti.

Buluşmaya katılan basın mensupları nazik davetleri için Başkan Ahmet Cin’e teşekkürlerini sunarken, Belediye Başkan Yardımcısı Selim Bayram da buluşmadaki yerini aldı.

Pendik’te öne çıkan konuların konuşulduğu toplantıda, basın mensupları halkın talep ve şikayetlerini yetkililere aktarma fırsatı bulurken, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin de basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“İBB Pendik’teki projelerini bir an önce tamamlamalı.”

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, özellikle Pendik sahildeki İBB’ye ait yeraltı katlı otopark projesinin bir an önce bitirilmesi gerektiğini ifade etti. Aksi takdirde Pendik’te mevcut olan otopark sıkıntısının gün geçtikçe daha da artacağını vurguladı.

“Bir ay süre veriyoruz.”

Başkan Ahmet Cin; “Artık halkımıza hizmet etme noktasında önümüzdeki engellere bakmadan, gerekirse sorgusuz sualsiz İBB’ye ait bu alandaki bu projeyi, kendi imkanlarımızla, kuralına uygun bir şekilde kendimiz yapacağız. Halkımız artık kimin hizmet yapmak istediğini, kimin engel olmak istediğini görüyor.” dedi

Pendik’teki 100.000 aileye Pendik Belediyesi olarak destek olunduğunu bildiren Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, bu desteklerin maddi ve manevi devam edeceğini ilan etti. Amatör spor kulüplerinden kültür ve sanat derneklerine kadar pek çok kurum ve kuruluşa desteklerinin devam ettiğini bildiren Başkan Cin, basın mensuplarının da her zaman yanında olacaklarını bildirdi.

Yerel basının desteklenmesi gereken ve dikkate alınması gereken insanlardan oluştuğunu vurgulayan Belediye Başkanı Ahmet Cin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle de basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi. Aynı şekilde basın mensupları da belediye faaliyetlerinde Başkan Ahmet Cin ve ekibine başarılar diledi.

Samet Övüç – Pendikli TV

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\\\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.