Ahmet Cin, Ramazan Ayında da Temposunu Düşürmüyor

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Ramazan ayında da seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik Sahil Çadırı ve Millet Bahçesi iftar çadırında, birlikte oruç açarak vatandaşlarla bir araya geldi. Ardından Çamçeşme Mahallesi’nde bulunan Çınardibi Cami’nde teravih namazından sonra vatandaşlarla buluşup sohbet etti.

Esnafla sohbet etti

Kavakpınar Mahallesi’nde bulunan Abdi İpekçi Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Ahmet Cin, mahalle teşkilatını da ziyaret etti. Daha sonra Yenişehir Mahallesi’nde de esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Aynı gün içerisinde KASDER Pendik Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleriyle görüşen Belediye Başkanı Ahmet Cin STK’ların Pendik için vazgeçilmez unsurlar olduğunu söyledi.

Orucu öğrencilerle birlikte açtı

Başkan Ahmet Cin, Pendik ekonomisine ve istihdamına katkı sunan “TST Tıbbi Aletler” firmasını ziyaret etti. Ardından Orhangazi Mahallesi’nde İstiklal Caddesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Günün sonunda Hezarfen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Pendik Anadolu Lisesi öğrencileriyle birlikte oruç açan Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik 5. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürdü.