Son Dakika

Ahmet Cin: “İBB 1 Gram Asfalt Dökmedi”

Temmuz 12th, 2020 | by Samet Övüç
Ahmet Cin: “İBB 1 Gram Asfalt Dökmedi”
PENDİK GÜNDEM
0

Pendik Belediyesi’nin temmuz ayı meclis toplantısı iki birleşim halinde yapıldı. Toplantıya Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in sözleri damga vurdu.

2019 faaliyet raporunun oylandığı ve kabul edildiği meclis toplantısında, CHP’li meclis üyelerinin soru önergeleri de cevaplandı.

6 ve 9 Temmuz 2020 tarihlerinde iki birleşim halinde yapılan meclis toplantısında konuşulan en önemli konulardan biri de metro çalışmaları oldu.

Bunun yanı sıra Esenyalı – Kavakpınar tünel bağlantı yolu çalışması ve Pendik sahil yer altı otopark çalışması meclisin gündemindeydi.

“İBB 1 Gram Asfalt Dökmedi”

CHP’li meclis üyelerinin soru önergelerini cevaplandırdıktan sonra ikinci birleşimde söz alan Başkan Ahmet Cin, CHP’li İBB meclis üyelerine dönerek; “İBB 2019-2020’de Pendik’e 1 gram asfalt dökmedi.” dedi.

Pendik özelindeki projelerin, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na iletilmesi hususunda CHP’li meclis üyelerinden istirhamda bulunan Başkan Ahmet Cin, Pendik için faydalı işlere imza atılması gerektiğinin altını çizdi. Bu konuda İBB’ye de düşen sorumlulukların olduğunu belirtti.

Samet Övüç
Pendikli TV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.
%d blogcu bunu beğendi: