Adalet Bakanı Yılmaz Tunç Pendik’te Ziyaretlerde Bulundu

Pendiklilerin geçmiş yıllardan beri yakından tanıdığı Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Pendik’te bir takım ziyaretlerde bulundu. Pendik Kaymakamlığı, Pendik Belediyesi ve AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı ziyaret edildi.

AK Parti Pendik Kurucu İlçe Başkanı olan ve 2000’li yılların başından beri Pendik’te oldukça yakından takip edilen Adalet Bakanı Yılmaz Tunç bugün Pendik’teydi.

İlk olarak Pendik Kaymakamlığı ziyaret edildi.

Göreve yeni atanması dolayısıyla Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Bakan Tunç, burada Pendik hakkındaki son gelişmeleri Kaymakam Mehmet Yıldız ve Belediye Başkanı Ahmet Cin ile görüştü.

Pendik Belediyesine geçildi.

Kaymakamlığın ardından Pendik Belediyesini ziyaret eden Bakan Yılmaz Tunç, burada belediye personeli ile bir araya geldi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’den ilçedeki belediye faaliyetlerine ilişkin bilgi alan Bakan Tunç, belediye personeline çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı’nda Büyük Coşku Vardı

Kurucu ilçe başkanı olarak AK Parti Pendik teşkilatında uzun yıllar siyaset yapan ve daha sonra milletvekili olan Bakan Tunç, eski dostlarıyla bir araya geldi. Teşkilat mensuplarıyla uzun uzun sohbet eden Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, kürsü konuşmasında “Adalet” ve “Kalkınma” ifadelrini özellikle vurguladı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Yahya Çelik, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, belediye meclis üyeleri ve teşkilat mensupları toplantıda yer aldılar.

Video haber ekip: Samet Övüç, Merve Şimşek, Azra Başaran