30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri İçin Fettah Can Pendik’teydi

Pendik Millet Bahçesi bu kez 30 Ağustos Zafer Bayramı özel konserine ev sahipliği yaptı. Türk Pop Müziğinin sevilen ismi Fettah Can tüm şarkılarını Pendikliler’le birlikte seslendirdi.

Pendik Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı konseri düzenledi. Pendik Millet Bahçesi’nde düzenlenen etkinlikte Türk Pop Müziği sanatçısı Fettah Can sevilen şarkılarını deneyimli müzik ekibiyle birlikte seslendirdi. Pendikliler, sanatçıya ellerindeki Türk bayrakları ve cep telefonu ışıklarıyla eşlik etti. Konser nedeniyle Pendik Millet Bahçesi’ndeki alanının tamamı doldu. Sanatçı, 1.5 saat süren konser sonunda etkinliği düzenleyen Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’e ve ekibine teşekkür etti.

Şehit ve gaziler saygıyla anıldı.

Konserinde seslendirdiği ilk parçanın ardından tüm Pendiklilerin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlayan Fettah Can “Kutlu zaferin 100. yılında sizlerle birlikte olmak çok keyif verici. Bu akşam başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, tüm şehit ve gazileri sevgiyle saygıyla anıyoruz. Bu topraklar dünyanın en güzel toprakları. Burada yaşadığımız için çok şanslıyız. Çok memleket dolaştım, dünyada bizim memleketimizden güzel memleket yok.” dedi.