23 Nisan’da Koltuklar Pendikli Çocuklara Devredildi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçe genelinde neşeyle kutlanıyor. Bu önemli gün vesilesiyle Pendikli çocuklar ilçe protokolünün makam koltuklarına oturma fırsatı buluyor.

Pendik’te eğitim gören ilkokul öğrencileri; Pendik Kaymakamlığı, Pendik Belediyesi, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Pendik İlçe Jandarma Komutanlığının makam koltuklarına oturdular. Günün anısına takdim edilen hediyelerini alan çocuklar, unutulmaz bir gün yaşadılar.

Osmangazi İlkokulu öğrencileri Pendik Kaymakamlık makamını devraldı.

İlkokul öğrencileri Elif Çelik, Mehmet Efe Ertaş, Berat Emir Özata; sınıf öğretmeni Gizem Hocaoğlu ve Okul Müdürü Hüseyin Koz, Pendik Kaymakamlığını ziyaret etti.
Ziyaret sırasında Osmangazi İlkokulu öğrencileri sembolik olarak Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız’ın makamını devraldı.

Velibaba İlkokulu öğrencileri Pendik Belediye Başkanlığı makamını devraldı.

Öğrenciler Ebrar Seis, Yusuf Kerem Çimen, Enes Emre Çakır; sınıf öğretmeni Yasemin Yaşar ve Müdür Yardımcısı Huriye Tekci, Pendik Belediye Başkanlığını ziyaret etti.
Ziyaret sırasında Velibaba İlkokulu öğrencileri sembolik olarak Pendik Belediye Başkanlığı makamını Belediye Başkan Vekili Atakan Yüce’den devraldı.

Ahmet Kutsi Tecer İlkokulu öğrencileri Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü makamını devraldı.

Öğrenciler Reyyan Çolak, Kerem Ali Karagül, Cemre Öztürk; sınıf öğretmeni Özlem Kaya ve Okul Müdürü Cengiz Bulgur, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.
Ziyaret sırasında Ahmet Kutsi Tecer İlkokulu öğrencileri sembolik olarak Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin Yılmaz’ın makamını devraldı.

Tevfik İleri İlkokulu öğrencileri Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü makamını devraldı.

Öğrenciler Halit Yusuf Yılmaz, Hiranur Atila, Meyra Yasmin Kuz; sınıf öğretmeni İnci Kalay ve Okul Müdür Yardımcısı Niyazi Akgün, Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.
Ziyaret sırasında Tevfik İleri İlkokulu öğrencileri sembolik olarak Pendik İlçe Emniyet Eğitim Müdürü Murat Milletsever’in makamını devraldı.

Semiha Kıraç İlkokulu öğrencileri Pendik İlçe Jandarma Komutanlığı makamını devraldı.

Öğrenciler Fatma Aydemir, Zehra Taştan, Zeynep Miray Özel, İpek Betül Yeler; öğretmen Ayşe Çopur ve Okul Müdürü Hürriyet Değerli Ermiş, Pendik İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.
Ziyaret sırasında Semiha Kıraç İlkokulu öğrencileri sembolik olarak Pendik İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Fahri Tırıl’ın makamını devraldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ilçe genelindeki çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam edildi.