Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. Tur kuraları bugün çekildi. Seri başı takımlarından Siltaş Yapı Pendikspor, 2. lig ekiplerinden Isparta 32 Spor ile eşleşti. Yeşil-pembeliler 2. Lige ilk çıktıkları 2021-2022 sezonunda Pendikspor ile aynı gruptaydı. Pendikspor, o sezon grubu lider tamamlayıp 1. Lige yükselmişti.
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2023/11/Screenshot_2023-11-07-22-36-30-337-edit_com.android.chrome.jpg)
Ziraat Türkiye Kupası’nda 5-6-7 Aralık tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak müsabakalarda kazananlar, adlarını 5. eleme turuna yazdıracak. Karşılaşmaya Pendikspor ev sahipliği yapacak.
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2023/11/85680d7a1e3f4b368224ba0c2f1a24f3.png)
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2023/11/Screenshot_2023-11-07-22-33-13-965-edit_com.android.chrome.jpg)
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2023/11/Screenshot_2023-11-07-22-33-38-980-edit_com.android.chrome.jpg)
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2023/11/Screenshot_2023-11-07-22-48-33-641-edit_com.google.android.youtube.jpg)
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2023/11/Screenshot_2023-11-07-22-50-28-613-edit_com.google.android.youtube.jpg)
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2023/11/Screenshot_2023-11-07-22-35-07-891-edit_com.android.chrome.jpg)
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2023/11/b2fa62c9f3f542bfbd6024d96641885a_m-300x199.jpg)