Yenişehir Mahallesi Muhtar Adayı Baran Kılıç Konuğumuz Oldu

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere, muhtar adayları da büyük bir özveriyle hazırlanıyor. Yaşı itibarıyla Pendik ilçesinin en genç muhtar adayı olan Baran Kılıç, Yenişehir Mahallesi’ne yeni bir soluk getirmek istiyor. Geçtiğimiz günlerde Pendikli TV ofisini ziyaret eden Yenişehir Mahallesi Muhtar Adayı Baran Kılıç, röportaj konuğumuz oldu.

Pendik ilçesi Yenişehir Mahallesi’nde dünyaya gelen Baran Kılıç, mahallesinde muhtar adayı olarak öne çıktı. Üniversite eğitimini de tamamlayan Kılıç, yıllardır Yenişehir Mahallesi’nde esnaflık yapıyor.

Yenişehir Mahallesi ile ilgili pronlemleri, çözüm önerilerini ve projelerini Pendikli TV aracılığıyla paylaşan Muhtar Adayı Baran Kılıç, “Muhtarlık tarafından verilen hiçbir evraktan ücret alınmayacak.” diyor.

“Sosyal yardımlara ağırlık vereceğiz.”
Maddi durumu iyi olmayan mahalleliye, engellilere, yaşlı vatandaşlara, ihtiyaç sahibi öğrencilere ve daha pek çok toplum kesimine bundan önce olduğu gibi bundan sonra da el uzatacaklarını ifade eden Yenişehir Mahallesi Muhtar Adayı Baran Kılıç, bu süreçte kendisine destek olan aza adaylarına ve sevenlerine teşekkür etti.

Gençliğine vurgu yaparak konuşmasına başlayan Muhtar Adayı Baran Kılıç, tecrübeli bir ekibinin olduğunu da vurguladı. Samet Övüç’ün sorularını yanıtlayan muhtar adayı, Yenişehir’de yaşayan komşularının desteğini ve oyunu istedi.

Yenişehir Mahallesi Muhtar Adayı Baran Kılıç