Yeniden Refah Partisi Pendik Belediye Başkan Adayı Fahrettin Karakurt, Pendik Sivaslılar Derneği’ni Ziyaret Etti

Yeniden Refah Partisi Pendik Belediye Başkan Adayı Fahrettin Karakurt ve partinin ilçe yöneticileri, Pendik Sivaslılar Derneği’ni ziyaret etti. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için Pendik’te yaşayan Sivaslılardan destek talep eden Yeniden Refah Partisi heyeti, misafirperverlikleri için dernek başkanı Fatih Yıldız’a ve ekibine teşekkür etti.

Nüfus bakımından Pendik’teki en büyük hemşehri topluluğunu temsil eden İstanbul Pendik Sivaslılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, geçtiğimiz Pazar günü Yeniden Refah Partisi Pendik Belediye Başkan Adayı Fahrettin Karakurt’u ve beraberindeki heyeti ağırladı.

Sivaslıların da diğer memleketlere mensup insanlar gibi değerli olduğunu ifade eden Karakurt; liyakat, hak ve hakikat öncelikli, ahlaklı bir belediyecilik için çalıştıklarını söyledi. Bu doğrultuda Sivaslıların da desteğini beklediğini ifade eden Karakurt, misafirperverlikleri için dernek başkanı Fatih Yıldız ve ekibine teşekkür etti.

İstanbul Pendik Sivaslılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fatih Yıldız da ziyaretleri için misafilerine teşekkür ederek, Yeniden Refah Partisi’nin özellikle Pendik’te sürpriz yapabileceğine inandığını dile getirdi.

Ziyaretin sonunda Yeniden Refah Partisi Pendik Belediye Başkan Adayı Fahrettin Karakurt’a, “Pendik Sivas Kart” takdim edildi.